Pravidla

sirien
30.11.2022 09:56
Autorská citace #1
30.11.2022 09:56 - Log 1=0
Asi jsem divný, ale já bych v tom příkladu oboje povolil, a zároveň za oboje chtěl bod osudu.

A to přesně chápu a cítím ten rozdíl, který mají demonstrovat.
Autorská citace #2
30.11.2022 10:21 - Corny
Ono je asi hodně fluidní, kde je ta hranice. Někdo může být mnohem liberálnější, někdo naopak opatrnější. Asi jde hlavně o to, aby byli všichni u stolu na stejné vlně v tom, kde ta hranice přibližně je.
Autorská citace #3
30.11.2022 15:18 - todor
Me by asi zalezelo na tom, co vlastne ten Pekelny jezdec je zac. Jestli clen gangu nebo metafyzicka bytost.
Autorská citace #4
30.11.2022 16:29 - Šaman
Mám to stejně, jako Log 1=0. Ale řekl bych, že oboje se týká zlodějiny, což nutně drsný motorkář, člen gangu, být nemusí. Kdyby otázka zněla, jestli podle jízdy pozná, že mu někdo prodal pančovaný benzín, pak bych na základě aspektu asi řekl automaticky ano.

Btw, nevím, jestli se to týká svolení (mohu vůbec zkusit nastartovat přes kabely?), nebo překonání překážky (dostanu výhodu díky svému aspektu?). Na získání bonusu vyžaduji BO skoro vždy.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06045389175415 secREMOTE_IP: 3.93.173.205