Pravidla

Maelik
10.8.2018 00:43
Autorská citace #1
10.8.2018 00:43 - Log 1=0
Že je to railroad až do poslední scény, kde je výhybka, to víš i bez mých keců.
Když potlačím svůj odpor k tomuto stylu, tak je to dost dobré. Ne obecně originální (cítím v tom trochu Piráty z Karibiku) ale rozhodně non-generic. Popravdě mě trochu zajímalo, co jsou SPOILER nový kapitán a kostěj /SPOILER zač, a co s nimi bylo dál. Takže v tomhle dobré.
Akorát, že ty fonty jsou sice free cool in, ale čtou se docela blbě.
EDIT: Doplněno varování na spoiler, sice si nemyslím, že bylo vysloveně nutné, ale tak nevadí.
Autorská citace #2
10.8.2018 00:48 - sirien
Log 1=0 píše:
co jsou nový kapitán a kostěj zač

spoiler alert may be? (ten spoiler tag fakt potřebujem...)
Autorská citace #3
10.8.2018 11:12 - Aegnor
Tak jsem si to pdfko otevřel s tím, že si ho přečtu ... a tahle kombinace fontu + kvality pdfka je pro mě očividně nečitelná. Jsem v tom samotnej?
Autorská citace #4
10.8.2018 11:26 - Xyel
Aegnor píše:
očividně nečitelná. Jsem v tom samotnej?

Nejsi. Nedal jsem ani první stránku než mě ten font začal tak štvát, že jsem to zavřel.
Autorská citace #5
10.8.2018 11:58 - Dukolm
Aegnor píše:
Jsem v tom samotnej?

Ne nejsi. Sakra, trochu typografie si přečíst když něco takového sázím. Chceš aby to lidi četly? nebo aby to jen dobře vypadalo a všichni to zavřely?
Autorská citace #6
10.8.2018 13:55 - Merlin
pro mne je to totálně rozmazané
Autorská citace #7
10.8.2018 15:02 - kolemjdoucí
No, přečetl jsem. Je to takové pěkné, dalo by se říct druhoediční dobrodružství. Rád jsem zavzpomínal na dobu, kdy jsem začínal s dračákem :)
Autorská citace #8
10.8.2018 19:23 - sirien
Pravda že se to čte fakt hodně špatně.

Když mi to pošleš v nějaké původní verzi tak to můžu do něčeho přehodit.
Autorská citace #9
10.8.2018 20:29 - Maelik
Uznávám, že to vypadá dost příšerně. Problém nastal někde při transportu do PDFka. Fonty..no, prostě jsem to chtěl udělat o něco víc cool..Holt asi příště zůstanu u Times New Roman a žádného pozadí (jako u Censie).

sirien: Původní soubor ti pošlu s důvěrou, že to půjde nějak zachránit. Když ne.. Záložní plán je Word.
Autorská citace #10
11.8.2018 21:56 - efram
nemohl by jsi to převést do něčeho čtivějšího?
Autorská citace #11
11.8.2018 23:10 - sirien
už mi to poslal, převedu to někdy v průběhu tejdne
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.29367280006409 secREMOTE_IP: 54.80.93.19