Pravidla

Eliška
18.9.2005 15:39
Neviditelnost
Takže, když pojedu na koni a Neviditelnost sešlu na něj, tak bych teoreticky neběla být jako jeho náklad vidět ani já se svým vybavením??
Autorská citace #1
18.9.2005 17:54 - Pizin
Neviditelnost zneviditelní tvora a jeho vybavení, nikoli další tvory (ač nesené). Jedinou vyjímkou je třeba žabička schovaná v kapse kouzelníka apod.
Autorská citace #2
18.9.2005 23:05 - Xeth
Kouzla na osobu se vztahují pouze na danou osobu, popř. její neživý náklad/výbava. Vyjímkou jsou jsou stvoření se sesilatelem spřízněná natolik, že sdílí kouzlo se svým pánem - např. kouzelníkův familiar. Toto funguje pouze pro vlastní kouzla, nokoliv pro agresivní soupeřova kouzla....
Autorská citace #3
19.9.2005 07:27 - alef0
Nie. Ak zosles neviditelnost na kona, tak sa stane neviditelnym iba on (cize zdialky to bude vyzerat ze sedis meter a pol nad zemou na vzduchu a ides). Ak zosles neviditelnost na seba, tak sa stanes neviditelnym iba ty (cize zdialky to bude vyzerat, ze preriou cvala ,,prazdny" kon).
Vynimkami su len tie zvery, ktore maju ,,Share spells" -- a to su carodejov a kuzelnikov familiar, druidov a hraniciarov companion a paladinova paripa. Tie zdielaju, ako povedal Xeth, kuzlo so svojim panom.
Autorská citace #4
23.9.2005 09:50 - Rytíř
Když už jsme u toho nákladu a tak, připomínám ještě jednu věc - neviditelnost ovlivní jen věci do cca 10 stop od příjemce, takže když nese na rameni tyč dlouhou 30 stop, budou její konce vidět! Totéž platí např. pro lano, když ho rozvinuté táhne příjemce za sebou, apod.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18161201477051 secREMOTE_IP: 3.227.249.234