Pravidla

sirien
24.11.2016 09:22
Autorská citace #21
13.6.2017 22:40 - sirien
Trojka, plus mínus.

Nalevo sou blbosti, ale těch pár automatů napravo to docela definuje. (Mohla by to být i 2 s nějakým individuálním lootem těch automatů, na trojku tam chybí nějaké bonusy jako dýmovnice nebo vesty, ale plus mínus to je ta trojka)
Autorská citace #22
14.6.2017 02:06 - Šaman
Odhaduji 2*-3*.
Nevidím žádné granáty, ani jiné speciální vybavení, takže spíš 2*. Ale zase jsem schopen vyzbrojit více lidí, tak možná 3*.
3 hvězdičky chápu tak, že jsem schopný vyzbrojit pár lidí na obranu baráku, ale proti vycvičeným vojákům nemám moc šanci.

A i když je toho hodně, tak význam mají hlavně ty tři útočné pušky. Všechny chladné a historické jsou max 1*. Ty pistole a jedna útočná puška, nebo brokovnice to zvýší na 2* a ostatní na 3*. (Ale na 3* mi tam chybí nějaké granáty a aspoň neprůstřelná vesta.)

Na 4* by tam musel být výběr různých druhů granátů, odstřelovačka, brokovnice na blízko, možná nějaké výbušniny, lehký kulomet. A určitě zbroj pro těžkooděnce.

A na 5* možnost sehnat někde těžkou vojenskou techniku, raketomet, obrněné vozidlo a podobné srandy.
Autorská citace #23
14.6.2017 02:27 - Aegnor
Šaman píše:
raketomet

njn, RPGčka se majiteli už rozutekly. :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069472074508667 secREMOTE_IP: 3.237.178.126