Pravidla

sirien
5.2.2016 14:48
Markyho preference a Fate
No, dobře, ať se tu tahle hádka neplete pod nohy všude okolo...
Autorská citace #61
2.4.2016 20:20 - Jerson
MarkyParky píše:
Chm .. chvilku mi to potrvá, pak zkusím nějak zareagovat.

Víš že tohle u tebe fakticky znamená "už nic nenapíšu"? Alespoň na mě jsi takhle reagoval dvakrát s tímto výsledkem.
Autorská citace #62
3.4.2016 01:23 - Colombo
Sirien: Tak teď buď já nebo ty neumíme číst. Napsal si, že diskrétní je chybné pojetí. A pak si mi potvrdil, že to je diskrétní.
Autorská citace #63
3.4.2016 14:52 - MarkyParky
Jerson píše:
Víš že tohle u tebe fakticky znamená "už nic nenapíšu"? Alespoň na mě jsi takhle reagoval dvakrát s tímto výsledkem.


Sakra, to mě mrzí ... jsem skleróza a asi mě zavalilo něco jiného z života skutečného. Vzpomeneš si kde? Zkusím teda i pohledat sám :/

EDIT: Jednu už jsem našel. Kontejner ... odpověď dám tam..

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066410064697266 secREMOTE_IP: 44.200.77.59