Kultura

Gurney
31.12.2015 19:32

Hotové překlady

- Základní triáda (PHB, DMG, MM) - ShadoWWW
- Basic rules + Starter Set - ShadoWWW
- Úvodní sada - Essentials Kit - ShadoWWW

- Dobrodruhův průvodce Mečovým pobřežím - Chrochta, Merlin, ShadoWWW, Sirien
- Xanatharův průvodce vším - Log 1=0, Maelik, ShadoWWW, Pan Bača
- Volův průvodce netvory - by Merlin, ShadoWWW, Sirien

- Strádovo prokletí - Pan Bača, Demonica & exi
- Poklad dračí královny - MartinCZ, Pan Bača, Pilchowski
- Hlubina: Dračí loupež - exi, pan Bača
- Drak z Ledového štítu - exi, ShadoWWW, wlkeR, Pan Bača
- Ztracený důl Fendelveru - exi, wlkeR, Pan Bača
- Alcrosský řezník - Ugy, Aegnor, Pan Bača
- Pobřeží snů - Demonica, exi
- Rudá ruka zkázy - Chrochta, exi
- Kaple na útesech - Ugy, Aegnor, Pan Bača
- Hrobka anihilace - Merlin, Pan Bača, Pilchowski, Tarfill
- Sestup do Avernu - exi, Pan Bača Pilchowski, ShadoWWW
- Nádherná zima - Chyba, Pan Bača, Heznick
- Příběhy ze Zejícího portálu - Chrochta, Pan Bača
- Různé doplňky a samostatné dílčí věci vč. nějakých těch dobrodružství: Materiály a odkazy pro pátou edici D&D

Dílčí překlady

Různé
- Witchhunter (Matova classa pro D&Diesel) (by Sirien&ShadoWWW)


Běžící překlady

- Xanathar - ShadoWWW (& Maelik a Log), Chyba
- Misty fortunes - wlker
- Storm Lord's Wrath
- Storm King's Thunder
- Princes of the Apocalypse
- Tasha Cauldron of Everything- Hranolky
- Duchové slaniska- Chrochta



Tasha - zdroj pro SRD
Hlasovat může jen přihlášený uživatel.
8.6.2018 10:02 - PanOndrej
Co si pamatuju, tak v tom pdfku si ve vrstvách šlo vypnout pozadí, případně, jestli chceš joo ušetřit, i ilustrace
8.6.2018 10:49 - Mildar
Mimochodem kdo v ankete hlasoval ze Elfram bude mit hrebikama pokryty 91-100% tela? ja myslim ze vyhraly.
8.6.2018 11:00 - efram
pozor - jeste neni konec volo byl vydán,ale ne celý ! Navíc nemáš relevantní důkaz o pokrytí těla.
10.6.2018 16:09 - efram
nějaký další update Vola ?
10.6.2018 17:20 - LokiB
Hola hola hola, volo volá vola, volo, pojď do školy!
10.6.2018 17:31 - efram
at uz malý nebo velky "V" hlavne at je stlustsi
13.6.2018 17:51 - efram
shadowwe uvolni uz zbytek pls :)
18.6.2018 21:53 - sirien
Chtěl sem dneska začít pracovat na těch ToA, ale bohužel se něco rozjebalo v Adobe Acrobatu, tak sem ani pořádně nezačal... už sem poslal echo k ShadoWWWovi na help line tak snad mi dodá vysvětlení co nejdřív.
21.6.2018 22:03 - efram
Vím ohraná písnička, ale přesto jak to vypadá se zbytkem vola? Díky za info.
25.6.2018 17:20 - Maelik
Malý příspěvek překladatelskému úsilí: kompletní překlad všech 95 kouzel z Xanatharova průvodce vším. Překlad naleznete zde.
25.6.2018 17:26 - sirien
fair enough... tak já si pak rovnou založim InD soubor na Xanathara a vždycky když někdo přežloží ucelenou kapitolu (tj. něco co začíná na vlastní stránce a končí někde rozumně) tak to rovnou vysázim... :)

Na tohle mrknu hned co nějak zpracuju tu pitomou šablonu pro ToA která mi tak protivně uvízla v krku :/
27.6.2018 14:55 - Tarfill
Maelik píše:
Malý příspěvek překladatelskému úsilí: kompletní překlad všech 95 kouzel z Xanatharova průvodce vším. Překlad naleznete zde.

Bezva, díky, oceňuju a stahuju... ;-)
4.7.2018 17:10 - Gurney
DO článku s překladem přibyl Maelikův překlad kouzel z Xanathara.
4.7.2018 23:00 - sirien
WOW. Zupa. Dostal sem se k tomu provést nějaké nutné updaty a nastudovat potřebné materiály...

dobrá zpráva je že mám plus mínus všechno potřebné k práci na ToA tak aby to vypadalo minimálně nějak slušně když už ne dobře až suprově.

špatná zpráva je že tam je pár detailů které bych si rád ujasnil než se do toho pustim, ale už sem kontaktoval přítele na telef- na PMce tak snad mi odpoví brzo a bude mít jen ty správné odpovědi :)


(Xanathar, jak jsem psal, musí počkat po ToA... sliby padly v nějakých pořadích, tak ať v tom neni bordel :D )
5.7.2018 16:46 - Maelik
Ještě k tomu Xanatharovi: Mám naházet svoje překlady do Překladového klíče (nahoře na liště)?
5.7.2018 17:36 - sirien
:/ To je taky taková funcionalita...

...jako asi to tam naházej, my nějak do budoucna vymyslíme jak to přetvořit do nějaké... moderní a použitelné podoby, takže až to budeme překlápět tak ať už to bude vypadat v budoucnu jakkoliv se určitě bude hodit tam ten klíč mít :)


(EDIT: když ta funkcionalita vznikla, tak to bylo fakt moderní a cool... bohužel Kostka je prorostlá takovou hromadou různejch funkcí, že jen na to aby se udržovaly aktuální vůči vývoji webovejch technologií a UX bysme potřebovali menší IT tým :/ )
5.7.2018 21:44 - ShadoWWW
Odpovězeno v PMce. ;)
5.7.2018 22:06 - Maelik
ShadoWWW píše:
Odpovězeno v PMce. ;)

Odpovězeno komu? Předpokládal bych, že mě, ale žádnou PM jsem neobdržel..
5.7.2018 22:42 - Aegnor
Maelik: Tipuju, že ShadoWWW reagoval na
sirien píše:
ale už sem kontaktoval přítele na telef- na PMce tak snad mi odpoví brzo a bude mít jen ty správné odpovědi :)
.

Ale můžu se plést.
6.7.2018 00:14 - sirien
jj, ShadoWWW mi posílal PM s ujasněním nějakých mých dotazů k sazbě ToA. A v podstatě všechno cajk, takže až budu mít volnou chvíli, tak se do toho už fakt pustim :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10306191444397 secREMOTE_IP: 18.204.214.205