Pravidla

Autorská citace #1
17.12.2014 02:43 - sirien
Scénář byl doteď hrán 3x, postavy jsem pokaždé upravil v reflexi na odehranou hru. Vzhledem k tomu že chci scénář sepsat a publikovat (i v angličtině) ocením jakékoliv komentáře k postavám (i když mi je jasné, že scénář samotný zatím znát nemůžete, protože i v cz verzi ho pořád ještě dodělávám...)

díky :)
Autorská citace #2
17.12.2014 17:32 - Blaine
Jenom takova vec - "Boatsman" nic neni. Pokud chces pouzit cesky termin, tak je to "bocman". Pokud chces jit do hlubsi minulosti, tak anglicky je to Boatswain, pripadne se drz soucasnych ranku a to znamena Chief Petty Officer.
Autorská citace #3
17.12.2014 18:09 - sirien
heh, to je koukám hodně problematická postava, protože jí budu stejně přepisovat. Každopádně díky - Chief Petty Officer zní hezky, ale asi se zdržím u toho Boatswaina... když nic jiného tak to potěší fanoušky Honorverse.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.22581100463867 secREMOTE_IP: 3.235.75.174