Pravidla

York
29.7.2013 10:35
Neoficiální DrD 1.9 PPZ PH (alfa)
Autorská citace #21
30.7.2013 19:57 - Element_Lead
V pohode, ja jsem to nakonec smazal, prislo mi to zbytecne moc negativni :)

Tam se neco zmenilo? Je pravda ze moje registrace tam je stara 16 let za tu dobu se mozna neco zmenilo. Taky jsem tam asi 10 let nebyl.

Kazdopadne pokud to myslis vazne tak cim vic reklamy tim lip. Navic kde jinde chces sehnat testery. Pokud o to nebudou mit lidi zajem tam tak kde? Proto mi prijde usmevne, ze je resis tak okrajove.
Autorská citace #22
30.7.2013 23:23 - sirien
šéfem Dracidoupe.cz je tuším ALMAD ne? K sehnání na RPG F... aspoň býval...
Autorská citace #23
31.7.2013 06:19 - chrochta
Dobře, zkusím to na Dracidoupe trošku zaurgovat u mého "dozoru".
Autorská citace #24
31.7.2013 10:21 - Shako
York píše:
www.dracidoupe.cz

Sniper tam delal admina, co se pamatuju.. a ten je urcite pres rpgf k sehnani, tak se s nim domluv. ;-)
Autorská citace #25
31.7.2013 10:45 - York
chrochta píše:
Dobře, zkusím to na Dracidoupe trošku zaurgovat u mého "dozoru".


Díky.

Prozatím jsem tam požádal o registraci, třeba to projde.
Autorská citace #26
31.7.2013 12:59 - chrochta
to York: Zrovna jsem poslal prosbu, tak snad ještě dneska bude nějaká reakce.
Autorská citace #27
1.8.2013 11:10 - York
chrochta píše:
Zrovna jsem poslal prosbu, tak snad ještě dneska bude nějaká reakce.


Registraci mi potvrdili. Můžeš mi pak prosím dát vědět, jak to dopadlo, a případně kde tam tu novinku (a ideálně diskusi k ní) najdu? Nerad bych tam zakládal téma paralelně k nějakému adminovskému - navíc naprosto netuším, kam bych to tam měl napsat :)
Autorská citace #28
1.8.2013 11:29 - chrochta
Tak zatím nic. Pravděpodobně ti do pošty přijde "vítací" zpráva včetně toho, kdo bude nějakou dobu tvůj dpobrý duch. Obrať se na něj.
Autorská citace #29
2.8.2013 13:12 - Merlin
:) jsem si prožil chvíle nostalgického snění :) ale toť asi tak vše :) na DrD jsem ulítal dávno tomu, tak mne to pobavilo a potěšilo, když jsem ty "amatérské" texty z 90 let četl :) aspoň za to dík :), asi bych se nedokopal vytáhnout z krabice původní pravidla :)
Autorská citace #30
2.8.2013 13:27 - York
Merlin píše:
asi bych se nedokopal vytáhnout z krabice původní pravidla :)


Možná bys do těch původních aspoň nahlédnout měl, při přepisování jsem to poměrně dost usměrňoval. Zvlášť poslední edice 1.6tek při čtení vyvolává dost zajímavé pocity :)
Autorská citace #31
5.8.2013 09:23 - Merlin
mám obavu, že mám poslední tak 1.2 :)
Autorská citace #32
8.8.2013 11:04 - Plz
York:
Na www.dracidoupe.cz je v současné době minimum lidí takže tam nečekej moc odezvu navíc na fóru kde to zapadne.

K reakcím na tvé DrD taky nečekej moc rychlost protože já třeba táhnu hry i několik let takže vyzkoušení není otázka chvilky.

A co se týče pravidel. Něco málo jsem po prvním čtení nepochopil ale praxe ukáže možná to zkusím celkem se mi to zamlouvá.

Plž většinou na Dracimdoupeti
Autorská citace #33
8.8.2013 12:04 - York
Plz píše:
A co se týče pravidel. Něco málo jsem po prvním čtení nepochopil ale praxe ukáže možná to zkusím celkem se mi to zamlouvá.


Hodně mi pomůže, když si budeš při čtení zapisovat, kde ti co nebylo jasné. Na rozdíl od vytištěných pravidel to v pdf verzi snadno můžu upravit a vysvětlit to lépe.
Autorská citace #34
2.6.2014 12:11 - York
Vyskočilo to na mě na hlavní stránce kostky a už to i ve mě vzbuzuje nostalgii, zajímavé ;-)

Každopádně možná bude zajímavé stručné shrnutí, jaký to mělo ohlas:

- EerieBaatezu na RPG fóru to údajně zkoušel se svou skupinou hrát. Hra se jim prý moc nevyvedla (hráči chtěli hrát něco jiného, než PJ připravil), ale pravidla jim vcelku fungovala.

- Na serveru dracidoupe.cz mi asi dva lidi napsali nějaké připomínky do diskuse, jeden člověk pak soukromou zprávu, že ho to docela zaujalo, ale komentovat to nebude, protože pracuje na vlastním systému (možná si to špatně pamatuju, dracidoupe.cz taky nejede, takže si to neověřím. Ale něco v tom smyslu to snad bylo :-)).

- Z těch pár lidí, co napsali, že se na to možná časem podívají, se mi nikdo neozval, ani nic nenapsal do příslušné diskuse.

Závěr pro kohokoliv, kdo by chtěl něco podobného zkoušet, je imho jasný: Začněte pořádnou propagací, vlastní pravidla nejsou tak podstatná. Mohou být sebelepší, ale když se na ně nikdo ani nepovídá, tak jako by nebyla.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10629796981812 secREMOTE_IP: 3.80.129.195