Kultura

Vojtěch
24.3.2013 21:17
Otevřené hraní: Dungeon Crawl Classic
Chtěl bych uspořádat otevřené hraní DCC RPG. Našli by se zájemci o nějaký ten old school masakr v kobkách pod zemí bez ohledu na tělesné a duševní zdraví postav v rámci dobré zábavy?
Autorská citace #61
17.11.2020 12:56 - York
gergon píše:
naopak si myslím, že tyhle žabomyší války kdy tu v diskuzích do sebe navzájem všichni šijete jsou nesmyslné a nehodlám se jich účastnit


Občas ten fatál padne, nic si z toho nedělej.
Autorská citace #62
17.11.2020 13:00 - Gergon
nic si z toho nedělám =) většinou takovou diskuzi začnu ignorovat a vrátím se až časem zjistit, jestli se už řeší něco zajímavějšího, nebo se pořád jen hádají =)
Autorská citace #63
17.11.2020 13:01 - Gergon
jen se bojím, že tady je to většinou tak 50:50 a věřím, že mnoho nováčků a začínajících hráčů to odradí nebo znechutí a to je škoda, když by tady mohli najít mnoho dobrých nápadů a inspirace.
Autorská citace #64
17.11.2020 13:27 - sirien
gergon: na to, jak se těch válek nehodláš účastnit, se jich účastníš docela zběhle a s nadšením a zápalem (a sice s velkými odstupy, ale relativně pravidelně) :)

Když spojíš "výkon" na streamu s články s radami k hraní a já jsem v té skupině jediný autor takových článků, tak snaha zpětně tvrdit žes to nepsal o mě je poněkud... ne moc důvěryhodná.

Jestli chceš kritizovat zábavnost nebo kvalitu té hry samotné, tak se asi hodí jít do příslušného tématu. Bránit jí rozhodně nebudu. Ke všemu ostatnímu se už vyjádřil můj dříve odkázaný advokát.
Autorská citace #65
17.11.2020 13:57 - Corny
Já asi jen řeknu, že obecně bez dalšího vyvozovat závěry pro validitu teorie (kterou si můžeme pěkně promyslet v klidu) z úspěšnosti její aplikace do reálné praxe (můžeme být ve stresu, nemusíme si na všechno vzpomenout...) není úplně šťastné.
Autorská citace #66
17.11.2020 18:30 - malkav
Corny: Není možné vyvozovat validitu teorie podle toho, jak úspěšně lze aplikovat v praxi? Asi bych se pozastavil nad tím, k čemu taková teorie je ... k hádání v diskusi?
Autorská citace #67
17.11.2020 18:33 - Gergon
zase tak zběhle ne, sem tam když mě to téma zajímá, jeden dva příspěvky a názory a pak je zase opouštím. A jak říkám - nemám přehled kdo píše jaké články, myslel jsem že i další nějaké psali a nebo se dost aktivně podílejí v diskuzích, pokud jsi jediný autor článků, pak nejde o cílený útok, ale pouze mou neznalost autorů článků. nic víc.
Autorská citace #68
17.11.2020 20:26 - Corny
Malkav: Klíčové slovíčko je "Bez dalšího". A taky to není o "lze" ale o "umím", "daří se mi", "chci", "vzpomněl jsem si" atd.
Autorská citace #69
17.11.2020 20:32 - malkav
Corny: Máš pravdu, tohle jsem neúmyslně trochu upozadil. Nicméně (v obecné rovině, teď skutečně nemám namysli nikoho konkrétního) propagátor a tvůrce teorií, který případně kritizuje jejich nevyužívání jinými, by se tímto hájit neměl.
Autorská citace #70
20.11.2020 17:16 - Markus
posílám

YouTube záznam z 2. hraní DCC Lankhmar

a zároveň odkaz na poslední, třetí hru. Bude to dohrávka (jsme ve finále) a možná i nějaká reflexe po hře.

Autorská citace #71
20.11.2020 22:31 - Mathion
A možná dorazí i ShadoWWW :)))
Autorská citace #72
23.11.2020 15:43 - Markus
Začátek našeho dnešního vysílání je odložen na 20:30. (Pokud jste někdo fakt uvažovali, že byste nás sledovali živě.

ShadoWWW nedorazí, teď už to nemá moc smysl. :)
Autorská citace #73
25.11.2020 16:16 - Markus
Loučíme se s vámi posledním záznamem z Masks of Lankhmar na YouTube.

Za pár dní ještě sepíšu nějakou reflexi a hodím sem odkaz na článek. Pak už dám zase pokoj. :)
Autorská citace #74
25.11.2020 16:43 - Jezus
Cool, zrovna dojíždím druhou část. Počkám na reflexi a možná pak přidám pár postřehů na téma "Proč bych si to moc rád zahrál a co vím, že by mě štvalo :-)", každopádně je zábava na vás "koukat" (většinu doby vás mám prakticky jako podcast, proto ty uvozovky).
Autorská citace #75
25.11.2020 17:07 - RoVan
Hodnocení Markuse jakožto vypravěče jsem už psal a to zůstává stejné.
Co se týče systému - tohle je přesně něco, co bych si zahrál, (ideálně od lvl 0) ale nikdo z mých spoluhráčů by do toho nešel. :)
Autorská citace #76
26.11.2020 09:13 - Markus
RoVan píše:
ale nikdo z mých spoluhráčů by do toho nešel. :)


Proč myslíš? Málo pravidel? :)
Autorská citace #77
26.11.2020 10:02 - RoVan
Nešli protože by se jim nelíbí přesně to, co se líbí mně - neheroické postavy, velké nebezpečí smrti a nebezpečná magie / vtipné náhodne efekty.
Autorská citace #78
26.11.2020 19:47 - Markus
Tak a ještě ten slibovaný zápis a reflexe:

DCC Masks of Lankhmar: Představení modulu, videozáznamy a reflexe
Autorská citace #79
30.11.2020 14:03 - Winnie
Díky za pár hodin dobré zábavy, pánové :-) Záznam hry mě ujistil v tom, že DCC si opravdu chci zahrát.
Autorská citace #80
18.9.2022 19:42 - Pan Bača
Dokončili jsme kontrolu a sazbu překladu Plavců po bezhvězdném moři.

Stahovat můžete ODSUD.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094089031219482 secREMOTE_IP: 3.237.46.120