Pravidla

SilverBlade
6.12.2012 12:17
D&D Adventure System
Hraju Legendu o Drizztovi a měl bych pár dotazů ohledně pohybu monster:

- u Goblinského šampiona je uvedeno, že po útoku se stáhne na nejbližší tiles bez hrdiny (nebo jeden tiles - teď nevím ale to je celkem fuk). Platí to i pokud je cesta blokovaná (v úzké chodbě z jedné strany hrdina, za ním další dvě monstra)?

- hrál jsem single scénář - měli by na mě útočit troll (2x2 figurka) a Dinin (2x2 figurka) - problém je že se vedle sebe nevejdou na tiles (jsou tam nějaké ty stěny) a tudíž by mě (teoreticky) měl napadnout jen jeden (nedočetl jsem se, že by větší potvory měli větší dosah)?

- další podobný dotaz: sice jsem se k němu ještě nedostal, ale jak je to s Balorem (3x3 figurka)? vždyť ten se nevleze téměř nikam...

může mi s tím někdo poradit? díky
Autorská citace #1
6.12.2012 17:37 - Me-dea
nemám drizda u sebe (je u přítele) ale co si pamatuji:

1) obludy samozřejmě nemohou procházet stěnami ale ostatními obludami myslím ano
3) balor zabírá "jen" 2x2 - umí se procpat. Přesněji musí stát na 2x2 volném prostoru a zbytek figurky může být na stěnách.
Autorská citace #2
6.12.2012 18:09 - Jarik
Ja ted Drizzta take nemam, ale na kartice byva napsano (zvlaste pokud je to trochu drsnejsi figura): Utoci na jednu postavu na tilesu; pripadne : Utoci na vsechny figury na svem (ci sousednim) tilesu.

Pokud chces lepsi radu, vyfot konkretni situaci a poskytni i popis (uplny) te dane bestie.
Ne kazdy ma po ruce danou hru, bestii, situaci si spravne perdstavi, apod. :D

Pokud prekoname tuto obtiz, tak odpoved jiste dostanes. :D
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.29053497314453 secREMOTE_IP: 18.204.227.117