Pravidla

Shako
27.10.2011 21:57
Originální RPG
Zaujalo mě to v diskuzi o DrDII nebo možná v některé z poddiskuzi k recenzím o DrDII. Máte doma originální příručky RPG, které zrovna hrajete? Nebo někdo z vaší skupiny? A stalo se vám někdy, že jste si první příručky někde stáhli a pak jste se stejně rozhodli si ji koupit?

Koupili jste si někdy orginální RPG, které hrajete, až po stažení ilegalní verze a zahraní?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Ano, všechny příručky.kladné body1
Ano, většinu příruček jsem si stejně koupil.kladné body19
Tak půl na půl.kladné body13
Spíš ne, kupuji si příručky málokdy.kladné body5
Ne.kladné body1
Jiné. (napište do diskuze)kladné body3
Autorská citace #62
16.3.2016 15:38 - yoyotzin
Mám, ale nijak jsem to nestudovalm takže Ti v podstatě nepomůžu :).Snad jen, kdyby jsi chtěl nahlédnout, tak nějak přeposlat.
Autorská citace #63
18.3.2016 10:32 - IrenicusIsMyFather
Dobrý anketa. Musím se přiznat. Ano, něco jsem napirátil, ale jen ze dvou důvodu:
nedostatek naší kupní síly způsobuje, že většina systémů se k nám ani nedostane, a přeci jenom nechci kupovat zajíce v pytli. Ale když už jsem se na některém systému zasekl a byl u nás dostupný, koupil jsem ho. Přeci jenom je nejlepší otevřít rulebook než se patlat s PDF a jinými formáty.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085071802139282 secREMOTE_IP: 3.233.232.21