Pravidla

Alnag
14.7.2011 01:30
Autorská citace #1
14.7.2011 01:30 - sirien
Hezký článek. Jen tak mimochodem, neříkal jsi, že hraješ nějakého časoprostorového čaroděje podle pravidel pro barda?
Autorská citace #2
14.7.2011 09:02 - Alnag
Je to překlad! (Jak si můžeš přečíst v klíčových slovech a taky v zápatí.)
Autorská citace #3
14.7.2011 14:46 - sirien
...ano, toho jsem si všiml. Nicméně, jen tak mimochodem jsem se zeptal, jestli Ty sám nehraješ časoprostorového mága podle pravidel pro barda, protože mě zajímalo, jaké jsou Tvé vlastní zkušenosti s věcí (jestli korespondují nebo nekorespondují s článkem, jestli Tě ten článek nějak inspiroval když jsi tu postavu tvořil atp.)
Autorská citace #4
14.7.2011 16:56 - Alnag
Jo takhle. Už jsem pochopil otázku. :D
Ano, hraju barda, který je hodně upravený směrem k veštění (což je jinak doména kněze) a to tak, že věci vidí jako flashbacky. A ne, nepotřeboval jsem na to číst. Ale je to fajn a docela to sedí.
Autorská citace #5
14.7.2011 19:23 - Vojtěch
Mno, osobně si myslím, že ty základní popisky jsou často tragédie a popsat si to nějak po svém je nutnost.

Oblíbenec je Halfling Warlord Napolión, který různými šaškárnami bojiště upravuje podle svého, třeba tím, že nepřátele pošťuchuje svým netaseným dlouhým mečem (ono to ani nejde, zareznul v pochvě).
Autorská citace #6
20.8.2011 09:27 - Dalcor
Hezké, i proto že jsem chtěl ve 4E hrát krátkou session WOW a tam je určitá míra přízpusobivost nutná

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072484970092773 secREMOTE_IP: 34.204.177.148