Pravidla

Autorská citace #21
17.8.2010 18:55 - tuleník
noir: pre nedostatok hráčov máme leadera warlorda, strikera huntera rangera a controlera klasického wizarda, ale zasa nie je problém tomu prispôsobiť zazverenie encounteru... len povedzme Vecnu by som naozaj NECHCEL stretnúť o polnoci osamote na cintoríne :D :D
padol návrh aby som si aj ja ako DM urobil hráčsku postavu, ale obávam sa, že by som ako znalý zápletky nechtiac robil problémy (niečo nie je ako sa zdá byť, klasika)
Autorská citace #22
17.8.2010 19:09 - Alnag
tuleník píše:
padol návrh aby som si aj ja ako DM urobil hráčsku postavu, ale obávam sa, že by som ako znalý zápletky nechtiac robil problémy (niečo nie je ako sa zdá byť, klasika)


Spíš by možná nebylo od věci dát třeba rangerovi/wizardovi "peta", který by rostl s nimi, přidal tomu trochu dynamiky ale zároveň by to nebyl "full" hráč.
Autorská citace #23
17.8.2010 19:26 - tuleník
Alnag: good idea, ranger je total beginner, ale Nenažraný Jano (náš eladrin wizard o živej váhe 110 kg :D) by to zvládnuť mohol :D všimli ste si, ako si niektorí hráči postavami liečia niektoré fyzické indispozície? haha (ešte ma napadá že Jano má aj in real life vlčiaka o veľkosti hoväda)
Autorská citace #24
17.8.2010 19:30 - Alnag
Tak druhého peta můžeš přidat časem, až se Ranger víc zajede. Pomohl by mu minimálně flankovat a tak...
Autorská citace #25
17.8.2010 19:33 - tuleník
Alnag: predostriem to ctenej spoločnosti vyvrheľov :D
Autorská citace #26
17.8.2010 20:44 - Almi
V nějaké knížečce se dokonce píše, jaká monstra jsou vhodná jako petové. Nebo jak takového peta či NPC společníka pod kontrolou postavy postavit. Udělal bych ho třeba jako figurine of wondrous power nebo něco na ten způsob a máš to mechanicky ošetřeno..i zaděláno na zajímavé zápletky :-)
Autorská citace #27
17.8.2010 20:48 - noir
Figuríny fungují skvěle, doporučuju. Já po jedné toužím už asi deset levlů, ale jeden nejmenovaný zlý GM mi ji ne a ne dopřát :o) A to jsem kvůli ní rozporcoval vlastního bratra (no, vlastně jen jednoho ze dvanácti)...
Autorská citace #28
17.8.2010 21:14 - ShadoWWW
Almi: DMG2
Autorská citace #29
18.8.2010 10:43 - Almi
noir: Ty bys vážně chtěl 3 monkeys? ;-)) Já myslel, že máš ve wishlistu něco zajímavějšího...a to se kvapem blíží :o))

ShadoWWW: jojo, děkuju, tušil jsem, že je tam někde to je.
Autorská citace #30
18.8.2010 10:51 - Alnag
On má ve wishlistu eye of vecna? Wow!
Autorská citace #31
18.8.2010 10:53 - Jarik
ja to vedel.
nase posledni dobrodruzstvi bude o tom, KDO PREZIJE :D
Autorská citace #32
18.8.2010 11:02 - noir
Alnag: Tuto spekulaci jsem vyvrátil a dokonce i potvrdil.
Autorská citace #33
23.8.2010 09:21 - Sethi
Autorská citace #34
23.8.2010 12:14 - Blaine
The cycle...
It is complete.

Chudak, mel rad 4ed, byla to jeho prvni RPG a ted mu vydali Esencialy. New edition wars will ensue!
Autorská citace #35
23.8.2010 12:25 - Night of Triumphatorr
nevíte někdo kde se to dá (půjde dát, nevím kdy to vyšlo/vyjde) sehnat v čr? jestli to třeba plánují do Rytíře...
Autorská citace #36
23.8.2010 12:36 - Almi
Night of Triumphatorr: rytíř to mít bude v nabídce asi také (jako většinu produktů). Nicméně, pokud chceš spolehlivost a téměř osobní přístup, tak doporučuji majitele Dungeonu (konalo se tam víkendové DnD Day). Lze se sním domluvit na čemkoli za výrazně slušnější ceny, než má Rytíř. Kontakt na něj se tu někde válí, stránky má na mysticshop.cz a kdyby bylo nejhůř, dám ti kontakt do PM.

Jinak, o tom, kdy se co objeví na trhu, sleduji na Amazonu. Stačí si dát vyhledat "DnD 4e" a pak si listuješ. V Čechách to máš v čase cca. 0 až 4 týdny po vydání. Záleží na tom, kde a jak kupuješ (viz výše).
Autorská citace #37
23.8.2010 12:42 - Night of Triumphatorr
Almi: díky. Kdybych si to měl objednávat odněkud z Cizozemska nebo Zahraničí...
Autorská citace #38
23.8.2010 13:04 - Gurney
Night of Triumphatorr píše:
Kdybych si to měl objednávat odněkud z Cizozemska nebo Zahraničí...

Paradoxně právě nákupy z Amazonu většinou vycházejí nejvýhodněji.
Autorská citace #39
23.8.2010 13:07 - Night of Triumphatorr
ale já jsem lama co se týká papírování, plateb atd...
Autorská citace #40
23.8.2010 15:04 - Almi
Guerney píše:
Paradoxně právě nákupy z Amazonu většinou vycházejí nejvýhodněji.


..to platilo donedávna. Teď už to není vždy pravda. Jednak se Rytíř (před prázdninama, teď to není pravda), ale hlavně Mystic dokáže dostat na stejnou cenu jako z Amazonu. A navíc dokázali být i výrazně rychlejší, takže jsem byl ochoten třeba 50-100 Kč na celkové objednávce většinou za 2000,- oželet. Ale řeším to případ od případu a porovnávám :o)

Night.. píše:
ale já jsem lama co se týká papírování, plateb atd...


JO, to já taky :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094704151153564 secREMOTE_IP: 3.138.141.202