Pravidla

Haplo
6.10.2009 20:55
Počet útoků za kolo?
Narazili jsme na problém který klíčí s kombinacemi featů a více útoků za kolo. A jaký má vliv BAB na počet střeleckých útoků? Možná to bude nezkušeností s pravidly, leč nevíme si s tím rady.
9.10.2009 10:47 - wlkeR
QuentinW: Další otázka je, jestli vůbec umí anglicky...
9.10.2009 11:08 - Lotrando
tak že mu s tím pomůžu je jasný :)

ve wod to nebylo o moc kratší

true story
9.10.2009 11:31 - Sosáček
Jako fakt? U nekoho kdo umi anglicky?

Tyjo.
9.10.2009 11:44 - Blaine
Dopis: jako fakt. Ja se svym charakterem, ktery si chci udelat na zitrejsi one-shot jsem delal asi 35 minut vcera. A to uz jsem ve skillovem systemu hral, ze ano.
9.10.2009 11:52 - Sosáček
A minmaxujes? Premyslis "na tohle si nebudeme hazet takze je zbytecny to kupovat" nebo jenom nacpes nekam tecky tak jak to odpovida tvoji predstave postavy?
9.10.2009 11:56 - Blaine
Predstava postavy. Byvaly vojak. Weapon of choice: brokovnice. Cech, bojoval v Zalivu a po cele Africe v cizinecke legii, nedavno se vratil zpatky do Cech, dostal novou identitu. Nejaky brawl, asi neco s nozem. Rozhodne musi umet nejak zakladne ridit, mel by umet prezit kdekoliv, musi se vyznat v mapach, mluvit anglicky a francouzky. Musi neco vydrzet, at uz nedostatek jidla/vody atd.
9.10.2009 12:11 - Quentin
postman: mno nevim, jestli sem to neprehnal, ale vazne mi to tak nejak pripada. Snazim se to v posledni dobe delat tak, aby uz vsichni meli postavy vzdy hotove pred hrou, protoze mi to pokazde zabralo hrozne moc casu.
9.10.2009 12:12 - Sosáček
Hmm.

Píše:
mluvit anglicky a francouzky

To se v té hře snad ani neřeší, prostě si to pamatuj.

Blaine píše:
Rozhodne musi umet nejak zakladne ridit

Na to neotřebuješ dovednost, počítá se, že to umí všichni. Pokud máš být ale drsnej řidič (na honičky po městě) tak je dobrej nápad si to koupit.

Blaine píše:
mel by umet prezit kdekoliv, musi se vyznat v mapach,

Tohle je jedna dovednost :)

No. Chceš přežití, střelbu a boj zblízka, takže fyzický dovednosti chceš první. Z atributů chceš vytuhlost (resolve a composure) protože je to voják a asi něco zažil. Z ostatních skillů můžeš jít buďto mentální cestou (znalosti čehokoli, první pomoc, mechanika (crafts), ...) nebo sociální cestou (vycházení s lidma, lhaní lidem), rozhodni se co ti sedí víc a tam dej sekundární skilly.

Merits jsou trochu otravný. Můžeš si pořídit nějaký fyzický věci, ale já bych šel do kontaktů, páč ti pak někdo může spokojeně sehnat kdeco a tak.

Virtue a Vice ... no, krom předpřipraveného whitewolfího scénáře jsem nezažil hru kde by to hrálo roli, takže na to se třeba i vykašli.
9.10.2009 12:16 - Sosáček
QuentinW píše:
postman: mno nevim, jestli sem to neprehnal, ale vazne mi to tak nejak pripada. Snazim se to v posledni dobe delat tak, aby uz vsichni meli postavy vzdy hotove pred hrou, protoze mi to pokazde zabralo hrozne moc casu.

Asi jo, ono se zkušenostma taky člověk chytí které části může spokojeně zahodit a ignorovat. Zároveň mám taky zkušenost, že u WoDu jedna kostka sem nebo tam ... rozprostřeš si willpower rvnoměrně přes oneshot a jedna kostka tě nezajímá :)
9.10.2009 13:29 - Blaine
Dopisnik: ano, bohuzel postavu stavim poprve, to znamena musel jsem si precist jake rozdily jsou mezi jendotlivymi skilly... hlavne u tech socialnich a mentalnich to je docela podivny.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07927417755127 secREMOTE_IP: 35.175.212.5