Pravidla

Korin
5.8.2005 13:28
Familiar spell a sdileni kouzel
Podle pravidel, když čaroděj nebo kouzelnik sešle na sebe kouzlo muůže ho sdílet se svým pomocníkem. Můj dotaz je když pomoci odbornosti Familiar spell sešle pomocnik kouzlo na sebe. Muze ho sdilet se svím "panem".
Autorská citace #1
5.8.2005 18:49 - Alnag
Řekl bych, že ne, ale ruku do ohně bych za to nedal... ;-)
Autorská citace #2
8.8.2005 15:30 - Rytíř
Ani podle mě ne. Dost jednoznačně všude uvádí, že sdílení kouzel se týká společníka, když je blízko pána a pán na sebe sesílá nějaké kouzlo. Ne naopak, nikde ani slovo, že by to platilo obousměrně. Je pravda, že to autory možná prostě nenapadlo.. Čili záleží na DM, já bych to nedovolil :)
Autorská citace #3
8.8.2005 17:21 - alef0
Tiez by som to nepovolil. (divam sa na to z pohladu, podla ktoreho je to vylepsene ,,Imbue with spell ability". V extremnom pripade by to podla mna skoncilo tak, by kuzelnikov familiar, ktory by mal nejaku spell-like ability, ju mohol pouzivat na svojho pana, co je podla mna dost hlupe).
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.14352989196777 secREMOTE_IP: 3.228.21.186