Pravidla

alef0
3.8.2005 10:27
Nasobenie bonusov
V inej teme Rytir napisal: ,,Co se bonusů za zteč a dřevec týče - pozor na to, nenásobí se počet hodů kostkou, ale výsledné zranění! To je docela rozdíl.. takže u obouručáku by to nebylo 4k6 + Síla x 3, ale (2k6+Sil+1/2Sil) x2.", co ma vcelku zmiatlo.

Ako je to s nasobenim zraneni? Resp. s nasobenim hodov kockou? V Player's Handbooku je priklad na kriticky zasah: ak Tordek dava kladivom normalne zranenie 1d8+6, tak kriticky zasah kladivom (x3) dava 3d8+18. Ak by Tordekovo kladivo bolo magicky ,,dwarven thrower" (hodene kladivo dava dvojnasobny damage), tak hodene kladivo, ktore sa trafi kriticky dava 4d8 + 12 (trojnasobny damage za kritikal plus dvojnasobok regularneho damage za ,,dwarven throwera").

Zmiatlo ma to, pretoze pokial viem, tak sa nasobi pocet hodov kockami (Cize kriticky zasah dava dvojnasobny pocet hodov a nie dvojnasobnu hodnotu hodu).

Je to tak?
Autorská citace #1
3.8.2005 12:59 - M-tess
Ja si taky myslim ze je to tak, proto me taky zarazila Rytirova odpoved na muj dotaz...
Autorská citace #2
3.8.2005 14:01 - Rytíř
Kua tak teď ste mě dostali! :) Hluboce jsem se nad tím zamyslel, protože i já beru kritiku jak píše Alef0 (a jak říkaj pravidla)... a fakt nevim proč jsem nájezd a tak bral jinak :))
Takže se asi patří abych se malinko omluvil, že matu, protože by to mělo být bráno jedním metrem, jaja. Díky, ten svůj příspěvek dovysvětlim, aby nemát příští generace. A hlavně si to zkusím pamatovat i až budu příště na někoho najíždět! :)))
Autorská citace #3
3.8.2005 15:48 - alef0
Ale nie, v pohode. Pri takom mnozstve snazenia a pravidiel nemoze nik vediet vsetko :-)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18511009216309 secREMOTE_IP: 3.236.132.132