Pravidla

Dalcor
24.3.2009 12:33
Avenger Power: Resonant Escape
Trigger: An enemy hits or misses you with a melee attack
Effect: You teleport 3 squares.

Znamená to, že se teleportuju než mi nadělí DMG, nebo ne? Představa je taková žeť už zasáhne, nebo ne, tak já se z místa kam "sekal" teleportuji pryč. Je to tak?
Autorská citace #21
25.3.2009 09:38 - Lotrando
jen mají vypilovanou formu zápisu z jiné hry, tak to používají. s magickem to má společné tak dvě slova, interrupt patří mezi ně.

docela by mě zajímalo, jak to udělají s těmi powers z boosterů v character builderu. jestli je tam dají, tak si zatnou jejich prodej a když ne, tak jak se pak maj dělat deníky ? :)
Autorská citace #22
25.3.2009 13:03 - Noir
Almi: Jo, moc rád bych. Ale kde na to vzít čas.... Asi až z dovolené-už to vidím, jak z paluby šífu plujícího po Nilu budu bušit do klávesnice popis avengera a wardena... A dík za uznání :o)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071761131286621 secREMOTE_IP: 54.160.133.33