Pravidla

Spize
28.6.2005 22:30
Dlouhověkost mágů
Jsou nějaká pravidla pro dlouhověkost mágů? V literatuře, filmech atd. jsou mágové často dlouhověcí, někdy žijí i tisícovky let. Pokud já vím, tak neexistují. Nebo ano? Přehlédl jsem ho? Nebo, pokud ne, jak to řešíte? Za každou úroveň mága +10 let? Nebo tak nějak?
Pozn.: Mágem myslím kouzelníka. Mělo by to být u čarodějů stejné nebo jiné? Jak?
Autorská citace #21
16.7.2010 18:06 - DenGrasse
Ono je to o tom, jestli je nekromancie běžně dostupná, což třeba v Ornilii není. Záleží na tom, pro co má dotyčný nadání (jako má 'barvu aury') a jaké má studijní možnosti. Nekromancie je komplexní obor, který se učit sám v podstatě nelze, protože chyby mívají fatální následky.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.25304007530212 secREMOTE_IP: 3.235.75.174