Pravidla

Doomage
25.7.2006 23:09
Warlock
Neni warlock náhodou moc silnej?
Autorská citace #1
26.7.2006 07:41 - wraiths
a to je co..? to je v nejaky prirucce pro DD 3,5e. ze jsem to nikde nenasel.
Autorská citace #2
26.7.2006 08:17 - alef0
Warlock je zakladne povolanie z Complete Arcane. Ono mam pocit, ze v dodatkovych priruckach existuje nejeden feat, ci pravidlo, ktore balansuju na hranici vyvazenosti (Sudden Maximize?). Co sa tyka warlocka: sice som ho nejak intenzivne nehral, ale ano, Eldritch Blast je podla mna v istych situaciach dost silny. (Najma ma fascinuje neobmedzenost blastu: v podstate ho moze zosielat kolkokrat chce).
Autorská citace #3
26.7.2006 09:39 - Xeth
Warlock není slabý, ale nezdá se mi, že by byl přespříliš silný. Je navíc v mnoha směrech dosti omezený. Je pravda, že můj DM ho hned zkraje zakázal, protože byl "nevyvážený," ale kupodivu mu vadila spíš ta Warlockova kouzla než jeho Eldrich Blast, minimálně jsem z toho měl takový dojem.
Autorská citace #4
26.7.2006 11:17 - wraiths
a to je 3,5edice? tak tuhle knizku prave nemam. :-/ tak proto to nevim. ja mam jen "Unearthed arcane".
Autorská citace #5
26.7.2006 11:59 - Doomage
wraiths: Complete Arcane (3.5) Mě se stejně zda,že věci jako invisibility nebo foresight jen tak když je potřeba se mi zda až moc silný.A to nemluvim o tom,že většina těch invokaci je na 24 hodin. Kouzelníci se po jednom encounteru hned unaví,zatimco warlockovi je to jedno.
Autorská citace #6
26.7.2006 12:22 - Yaztromono
Ono se me veskery zakladni classy z "Complete .. (cokoliv)" zdaji dost prehnane. A to same plati o ruznych prestizkach a featech. Ale to uz je na kazdym DM a lidech co chteji hrat. Pokud DM i druzina souhlasi ze budou hrat OgrMage Warlocka, Poletuchu Assassina (myslim power class ne prestizku) a HillGianta Samuraje nebo HexBlade tak proc ne. Ale treba u me musi mit sakra duvod abych povolil nejakou rasu s podivnym ECL nebo prehnanou prestizku.
Autorská citace #7
7.2.2011 09:33 - merendiir
a naco sa povedzme zameriava warlock boj alebo kuzla?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064182043075562 secREMOTE_IP: 34.203.221.104