Pravidla

trinitron
31.12.2006 15:41
Z kněze Archanděl
Mám takovou otázku mohl bych mit jako prestizni povolani za kneze archandel nikde jsem to tu nenasel pokud o tom neco vite napiste mi to nebpo jestli nevite kde bych to nasel. zatim diky za odpovedi
Autorská citace #1
31.12.2006 16:35 - Alnag
Existence takového povolání se mi nezdá pravděpodobná, neboť anděl je typ nestvůry (event. hráčské rasy) a archanděl by z logiky věci měl být nějaký lepší stupeň téhož.
Nicméně jelikož vznikají prestižky všeho a na všechno, nelze to vyloučit. Eventuelně se takové povolání může teprve objevit v příručkách s tématikou dobrých sfér (něco jako fiendish codex naruby).
Autorská citace #2
31.12.2006 16:47 - trinitron
Myslel jsem že by to mohlo být jako epické prestižní povolání jako za přízen bohů že se v tobě probudí dar nebo do tebe vstoupí nějakej posvátnej bojovník a z tebe se pak stane archanděl
Autorská citace #3
31.12.2006 17:57 - Alnag
Tak při nejhorším si ho můžeš udělat, event. si přejmenuj nějakou jinou prestižku s podobnou charakteristikou.
Autorská citace #4
1.1.2007 12:16 - wraiths
trinitron: no a "favored soul" z comlete divine,ci z varioru ti nestaci... ten myslim dostava prizen v tom ze dostava jako nejaky resistance a pak mu narustaji myslim kridla,takze mas andela(popr.padlyho andela-Certa) jak vysityho :-)). a jinak ten posvatnej bojovnik je asi avatar.a ten asi taky bude nekde popsany...
Autorská citace #5
1.1.2007 15:27 - Xeth
Nemyslím, že by to bylo nemožné... chci říct, že by mne to ani moc nepřekvapilo (nicméně já bych jako DM nejspíš byl dost skeptický ohledně takových hráčských postav a s největší pravděpodobností bych to asi nepovolil - mohlo by to vést ke frustraci hráče, viz níže). Konec konců když se jeden podívá na Dragon Disciple... to je pak z postavy nakonec half-dragon. Podobným způsobem by se určitě dal vytvořit i nějaký ten anděl (archanděl pak při pokračování v PC na epických levelech). Další inspirací může pak být pochopitelně i Savage Species.
Pokud bych něco takového skutečně povolil, učitě by to nebylo zadarmo. Získání a hlavně udržení si takové prestižky by nejspíš bylo pořádně obtížné (udržení si paladinství by proti tomu byla legrace) - být andělem není hračka.
Autorská citace #6
1.1.2007 15:34 - trinitron
to chápu že být andělěm nebude nic lehkého tomu i věřím ale strašně mě láká zkusit za něj hrát
Autorská citace #7
1.1.2007 16:13 - trinitron
wraiths: kde vemu tu complete divine jsem našel akorát popis knihy ale obsah jsem nenašel ?
Autorská citace #8
2.1.2007 12:03 - Dalcor
Spise nez povolani, bych tve postave pridal TEMPLATE archangel. Complete Divina je oficilani prirucka DnD a tudiz si ji maximalne muzes koupit.
Autorská citace #9
2.1.2007 13:04 - wraiths
trinitron : presne tak, jak napsal Dalcor. je to prirucka, ale pokud budes tak zvedavy tak ti mohu udelat vynatek a zaslat treba na mail, pokud teda nechces kupovat knihu kvuli jednomu prestyznimu povolani. jinak i Xecht ma skvelej napad zkus to hrat neco jako dragon disciple, vsak mysto draka to bude andel.
Autorská citace #10
2.1.2007 13:36 - Dalcor
nemuzu si pomoct ale reseni pomoci PrC je trochu blbost ackoliv Dragon Disciple je dobra volba, na psotupne meneni. Myslim si ze tempalte je vice na miste
2 Wraiths - to je porušování autorských práv ;))
Autorská citace #11
2.1.2007 15:31 - wraiths
Dalcor: jen malilinkaty a ja pisi vynatek bych poslal...urcite bych za to dal ze kdo to posle dal ze mu ruka upadne ci neco podobnyho :-)).
Autorská citace #12
3.1.2007 14:59 - trinitron
tak mi to pošli na mail Cipajs.l.f@seznam.cz
Autorská citace #13
4.1.2007 17:19 - Sičák
Jinak taky ohledně andělů, nedávno jsme narazil na "Anger of Angels d20 sourcebook". Jen sem prolítl a je tam i pojednání o Archandělech. Maj tam svý vlastní andělský rasy a čert(teda anděl) ví co všechno ještě.
Autorská citace #14
4.1.2007 17:36 - Dalcor
Dále tu máš systém D20 Engel a dále tuším Malhavoc Press má D20 Andělskou příručku (možná je to ta zmiňovaná Siccem). ... O.K. to s tím ENGELEM byl hloupý vtip!
Autorská citace #15
6.1.2007 17:24 - trinitron
a kde tupříručku najdu
Autorská citace #16
6.1.2007 19:35 - Sičák
Trinitron: Dej email a já ti ji pošlu. Má to 5.9M.
Autorská citace #17
7.1.2007 15:34 - trinitron
to by balo super muj mail je cipajs.l.f@seznam.cz

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084408044815063 secREMOTE_IP: 54.197.64.207