Pravidla

M-tess
1.8.2005 22:53
Paladin + prestige class
Zas vas otravuju s nejakym dotazem... ale aspon se tady neco deje=)
V popisu povolani "Paladin" se pise, ze jakmile paladin dostane uroven v jinem povolani, uz dale nemuze ziskavat dalsi levely v paladinovi. Plati tohle i pri pouziti prestige class?
Autorská citace #1
1.8.2005 23:07 - Pizin
Ano, je to taky multiclass.
Autorská citace #2
2.8.2005 07:58 - CCCP
Pokial viem prestis class sa neberie ako klasicke povolanie. Ciye moyes bzt aj mnich assasin :)
Autorská citace #3
2.8.2005 08:31 - Rytíř
Platí to, v tomto ohledu se prestižní povolání bere nachlup stejně jako každé jiné. Ovšem existují prestižky, kde je výslovně uvedeno, že si postava i nadále může brát úrovně paladina, pokud je má a chce.. viz třeba špitálník. (Totéž platí u mnicha.)
Autorská citace #4
2.8.2005 13:47 - Alnag
Pro paladina doporučuji toliko jedinou prestižku a to Blackguard, potom už vás ani návrat k původnímu povolání nebude zajímat... :-)
Autorská citace #5
3.8.2005 08:03 - ivanivanovic
Zaujimalo by ma ako sa moze stat paladin BlackGuard(BG)? Tak dobrosrdecny a cestny ochotny pomoct sa z nicoho nic stane opak? Hrac si zmysli ,ze chce hrat za BG a je to?
Autorská citace #6
3.8.2005 09:06 - Rytíř
CCCP: To jistě ne.. je to o Důvěřivosti která přešla v naivitu, o Hrdosti, která se stala pýchou a o Víře, která se stala posedlostí. Věci mají tendenci zachovávat rovnováhu, platí to i ohledně emocí - čím víc máš rád, tím víc v případě zrady nenávidíš. Atd. Většinou si ten případ proměny paladina v BG představuju jako postupnou fixaci na něco, na jeden konkr. paladinovský ideál, kterej pak tomu chudákovi přeroste přes hlavu a ztratí soudnost. A jakmile dobrovolně něco zlýho provede, je konec - a ten už pokřivenej paladin je doraženej pocitem křivdy a naprosto otočí (byť toho pak třeba lituje). Oblíbená je např. velká láska, pak dá paladinovi partner kopačky a on zabije toho, kdo byl příčinou (nejlepší je, když to byl jeho přítel; to by psychicky neunes nikdo). Pak už stačí když ve správnou chvíli přispěchá nabídka "z druhé strany", která nabídne stejnou moc, jakou měl paladin předtim - a je to...
Autorská citace #7
3.8.2005 09:12 - alef0
Pekny priklad, Rytir :-) Nieco velmi podobne mozno vidiet v siestych Star Warsoch.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19099307060242 secREMOTE_IP: 3.235.66.217