Pravidla

ivanivanovic
5.4.2005 10:04
Multipovolanie Carodejnik/carodejnik specialista
Da sa to vodec bzt carodejnik specialista napr 3 urovene a potom si dat carodejnika normalneho? CCCP
Autorská citace #1
5.4.2005 10:16 - DuFuS
dla mna to nejde. Sak je blud mat darebaka 6 krat na prvej urovni radsej 1 krat na siestej urovni. A jak by si chcel pocitat Zakerny utok?Podla mna hovadina.Aky by si potom bol zosielatel a jak by si rozlisoval ktore kuzla mas jaku obtiaznost? To sa proste neda. ;)
Autorská citace #2
5.4.2005 10:51 - Rytíř
Postava si nemůže vybírat, jakou získá úroveň v tom kterém povolání. Pouze si po přestupu může vybrat, v jakém povolání postoupí... aktuální úroveň se samozřejmě tím páde odvíjí od předchozí výše. Co se týče přímo otázky - bavíme se o "wizardovi a wizardovi-specialistovi" nebo o "sorcíkov a wizardovi"? Na obojí už tu nicméně diskuze proběhla, krátce řečeno specilasta není povolání, jen priofilování povolání kouzelníka. Z toho vyplývá vše ostatní..
Autorská citace #3
5.4.2005 11:36 - alef0
Specialista nie je povolanie. To je podla mna to iste, ako ked si hraniciar vyberie na druhej urovni bojovy styl ,,dve zbrane" a potom by si chcel zobrat dva levely ,,noveho hraniciara", lebo chce zobrat ,,cestu luku".
Aj keby to pravidla mozno povolovali, zavana to min-maxom. Ja by som to nepovolil...nemozes mat to iste povolanie dvakrat.
Autorská citace #4
5.4.2005 12:27 - DuFuS
wizard=carodej,genius,mudrc sorcerer=kuzelni,strigon,bosorak Tak to berieme mi.
Autorská citace #5
5.4.2005 13:59 - Xeth
Specialista není kouzelnické (arcane spellcaster) povolání. Ta jsou :
Bard Wizard Sorcerer Warlock Warmage Wu Jen
Jakékoliv z nich můžeš mezi sebou kombinovat. Já hraji postavu Wizard/Sorcerer/Warmage. :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13916802406311 secREMOTE_IP: 34.236.216.93