Pravidla

marty
9.2.2005 18:12
prestiž a zvyšování sesilatelské úrovně
Chtěl bych se zeptat, jak je to (podle pravidel 3,5) s prestižemi světec a špitálník se zvyšováním sesilatelské úrovně. U světce je v překladu napsáno, že pokud neměl žádné magické povolání, bude kouzlit jako kněz svého božstva na úrovni světce.
Špitálník může vzniknout také z nemagického povolání, a tak by mě zajímalo, jestli to s ním je taky tak.(např. jestli by boj4/špit2 kouzlil jako kněz na druhé úrovni.)
Autorská citace #1
9.2.2005 20:03 - Pizin
Tvůj boj4/špit2 nebude moci kouzlit, protože v popisu má "+1 sesílací úroveň EXISTUJÍCÍHO povolání". Jen světec tam má explicitně napsanou vyjímku. IMHO je postava boj4/pal2 lepší než boj4/špit2.
Autorská citace #2
9.2.2005 21:06 - alef0
Svatec (Contemplative) je svetlou vynimkou medzi prestizkami vo veci kuzlenia vo veci toho, ze postava, co predtym nevedela kuzlit, tuto schopnost zobratim prestizky ziska. Preto ma Pizin pravdu v tom, ze bojovnik, ktory vezme spitalnika, neziska schopnost kuzlit klericke kuzla.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15749382972717 secREMOTE_IP: 100.24.122.228