Pravidla

Prcek
11.10.2004 11:38
Max. ranks u dovednosti
Chtel bych se zeptat na max rank. Mam multiclass zlodej/kouzelnik. Oba maji jako classouvou dovednoust profesion. Jaké je maximum? Podle nejvissiho ĺevelu, nebo soucet levelu obou povolani?
Autorská citace #1
11.10.2004 12:58 - Rytíř
Maximum je vždy podle celkové úrovně postavy ve všech povoláních. Pokud mají nějakou dovednost obě tvoje povolání, není co řešit, můžeš dávat body při postupu v libovolném povolání a to do maxima daného tvou úrovní +3. Když má nějakou dovednost jen jedno povolání, je to trochu složitější - maximum zůstává stejné, čili vysoké, ale body/stupně do dané dovednosti můžeš dávat jen když postoupíš v povolání, které jí má na svém seznamu. Když postoupíš v tom druhém, musel bys platit dvojnásobek, protože se jedná o dovednost cizího povolání. I nadále ale platí, že maximum je určeno všemi povoláními, stačí když alespoň jedno z nich má danou dovednost jako základní.
Hmm, tak nevim, jestli sem to podal srozumitelně..
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1732120513916 secREMOTE_IP: 3.235.66.217