Pravidla

Skočdovovsa
27.2.2006 18:23
SRD - kouzla
Chtěl jsem se zeptat na kouzla v SRD - přeložená verze. Patří do 3.5 edice a jsou v plném znění, nebo jsou jakkoliv zjednodušena? Předem děkuju za odpověď
Autorská citace #1
28.2.2006 06:25 - Rytíř
Vše, co je uveřejněno v rámci překladu SRD, je úplný překlad textu uveřejněného WotC v rámci Veřejné herní licence. Tento text (tedy originální SRD) se od oficiálních pravidel opravdu liší, a to v absenci mnoha příkladů ulehčujících pochopení vykládaných pravidel a také v absenci popisných a "atmosférických" textů.
Kouzla nejsou ještě všechna zkontrolovaná, to, co je jinou barvou, je překlad kouzel z PHB 3e. Základní smysl těchto starých kouzel bude skoro určitě stejný, ale v SRD, resp. 3.5e pravidlech, mohou být oproti 3e znění změny v nějakých konkrétních (důležitých) detailech. Proto jsem se to snažil takto barevně odlišit...
Autorská citace #2
28.2.2006 21:52 - bigbythewise
Nechapu, tento post jsem nezakladal. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071051836013794 secREMOTE_IP: 3.128.199.162