Pravidla

M-tess
2.10.2005 11:59
Complete Divine: Vigor + Augment Healing
Zvyšuje feat augment healing taky počet životů vyléčených kouzly vigor, lesser vigor,...?
Autorská citace #1
2.10.2005 14:40 - Pizin
Řekl bych, že ne. Ale nejlepší by to bylo asi hrát tak, že se trvání kouzla prodlouží, třeba o 2 kola.
Autorská citace #2
3.10.2005 06:48 - Rytíř
Protože bonus od Augment healing je závislý na úr. kouzla, tak kouzlo 0. úr. prostě nezlepší. Tyhle legrácky (kouzla 0.úr) ostatně zlepšuje málokterá odbornost, získaly by tím totiž neúměrně na síle, pročež já bych působení Augment healing na tohle kouzlo nijak neupravoval.
Autorská citace #3
3.10.2005 09:27 - Pizin
Lesser vigor je kouzlo 1. úrovně z Complete divine, které na 11-15 kol dá postavě fast healing 1.
Autorská citace #4
3.10.2005 13:55 - M-tess
Rytir: Pardon, ale tohle asi bohuzel neni odpoved na moji otazku... Jak uz rekl Pizin, Lesser Vigor je kouzlo 1. urovne
Autorská citace #5
3.10.2005 15:22 - Rytíř
Mea culpa! Vůbec jsem si nevšiml, že je otázka poněkud obecnější.. a hlavně sem si nevim proč myslel, že Vigor je kouzlíčko kněze z PH na 0. úrovni :)) OK, tak znova a líp - Vigor z Complete divine dává příjemci schopnost rychlého léčení, ta odbornost vylepšuje schopnost sesilatele léčit přímo pomocí kouzel ze školy Vyvolání (léčení). Podle mě tedy Augment healing nemá na Vigor apod. kouzla vliv žádný, i když uznávám, že to svádí. Jenže a hlavně, bylo by to hrozně silné, kdyby zvyšovala velikost toho rychlého léčení! Jednou z možností samo je, že DM uzná jistou spojitost a udělá spešl pravidýlko ala Pizin...
PS: Ještě jednou se omlouvám, má předchozí odpověď byla fakt mimo.
Autorská citace #6
4.10.2005 19:18 - M-tess
V pohode... zdalo se mi to moc silny... proto se ptam.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071161985397339 secREMOTE_IP: 3.85.224.214