Pravidla

JackPhoenix
24.8.2005 19:51
Kouzla a odbornosti
Pokud používám kouzla, která potřebují hod na zásah jako např. Melf's Acid Arrow, mohu použít odbornosti typu Point blank shot abych zlepšil jejich přesnost nebo způsobené poškození? Jdou takto vylepšit Spell-like ability (např. Eldritch blast u povolání Warlock z Complete Arcana)
Autorská citace #1
24.8.2005 20:05 - alef0
Mam pocit, ze vylepsovat sa daju len luce (rays), neviem, ako je to s ostatnymi vecmi.
Autorská citace #2
24.8.2005 20:55 - Pizin
Tyhle zbraňová kouzla se dají rozdělit na tři skupiny: ray, energy missile a touch spell. Na jednostliví kategori se může vzít weapon focus nebo improved crtical. Dále se počítá pint blank shot a precise shot. Dotyková kouzla lze kombinovat s weapon finesse, stuning fist, two weapon fighting, improved unarmed strike. Eldritch blast je paprsek (ray). Dá se také vylepšit pomocí Ability focus.
Autorská citace #3
24.8.2005 23:14 - Phoenix
Já jsem si totiž nebyl jistej, v Complete Arcana byly nějaké náznaky u Weaponlike kouzel- to jsou všechna co potřebují hod na zásah. Vím že s takovýma kouzlama jde udělat kritičák, ale u těch odborností jsem si nebyl jistej.
Autorská citace #4
25.8.2005 09:52 - Pizin
Ty informace jsem čerpal z Complete guide to feats. S Melf's Acid Arrow apod. se dá udělat i sneak attack.
Autorská citace #5
25.8.2005 10:34 - Radost
je to ranged attack? je. point blank shot zlepšuje ranged attack. podle mě je to jasný (jako že jo) mimochodem warlock je hrozně silný povolání...
Autorská citace #6
25.8.2005 19:40 - Phoenix
jj, na vysoký úrovni Eldritch blast za 9d6+ možný další efekty každý kolo, invokace podle libosti... to je něco pro powerplayery.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076511144638062 secREMOTE_IP: 52.91.0.68