Pravidla

ivanivanovic
23.3.2005 08:49
pritelicek u carodejnika?
Zdar mam otazocku. Medzi panom a jeho priatelom je empaticky kanal (tjst. moze sa snim rozpravat a vidiet jeho ocami do vzdialenosti 1 mile) ak to chce pan pouzit je to aka akcia plne kolo ,standard ,pohybova, volna alebo sa v boji neda pouzit. Ak sa da pouzit a ja si zvolim netopiera ako spolocnika on ma blightsieth (vidi zvukom) tj vidi neviditelnych to znamena ze ich potom vidim aj ja? :::) vdaka CCCP
Autorská citace #1
23.3.2005 09:16 - alef0
D&D 3.5e: Pan NEVIDI ocami familiara. (The master cannot see through the familiar’s eyes). Co sa tyka akcie, je to podla mna asi taka, ako je rozpravanie. Veta-dve prehodena s familiarom je volna akcia, ale filozoficka uvaha nad tym, ci velitel orcieho klanu, ktoreho familiar prave pozoruje vnima svet v zmysle Kantovho svetonazoru, je uz na dlhsie (podla uvazenia DMa).
Autorská citace #2
23.3.2005 09:31 - Rytíř
S tou komunikací mistra a jeho pomocníka opatrně. Podle pravidel je to telepatické spojení docela omezené, je to empatie, tj. sdílení pocitů, případně (když DM svolí) obrazů a základních vjemů - ovšem zpracovaných mozkem pomocníka, tedy rozhodně odlišných od lidského vnímání. Takže žádné vybavování o tom, co pomocník někde v dálce vidí!
Pravda, od 5.úr. spolu mohou opravdu mluvit - ale to musí být u sebe a oba fakt nahlas hovoří! Byť jim nikdo jiný bez magické pomoci nerozumí :)
Autorská citace #3
23.3.2005 09:34 - alef0
Aha, dakujem, Rytir, ze si ma na upozornil, s nasou druzinou sme to riesili ako telepaticke rozpravanie (no, skoncili kuzelnicke zlate casy).
Autorská citace #4
23.3.2005 09:48 - Rytíř
tojo, ono to svádí, moc.. :)) Dokud sem hrál kouzelníka a ne DM, tak sem to taky tak hrál ;)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18326807022095 secREMOTE_IP: 3.226.243.36