Pravidla

Xeth
28.1.2005 11:14
Alternativní použití kouzel
Všichni víme, že kouzla mají v popisu napsaný efekt, který po seslání mají. Většinou jde o přesně popsaný efekt, který je na první pohled jasný a neměnný. Napadá vás někoho nějaké netradiční a velmi užitečné použití nějakého/jakéhokoliv kouzla ?
Autorská citace #21
31.7.2006 15:35 - wraiths
no ja rad treba vyuzivam "maso v kamen" a pak palickou rozbijim sochu :-). a nebo jenou jsem videl zaplacnuti myslim ze to byla "ledova stena" jenz padala na "plazici se des"( ale to byla 2e). a nebo vzdusny element muze pekne pohanet lod ci sundavat priserky ze vzduchu na zem pro silne valecniky kteri jinak nemaji na neco 80stop vysoko sanci.
Autorská citace #22
1.8.2006 13:39 - Yaztromono
No u nas se treba Timestop vyuzival tak ze jste lidem davali na hlavu papirovy pytliky ;-) Hlavne v 3,5e je dosti omezen (asi pravem) a tohle je slusne vyuziti. Predstavte si jak barbar charguje a wizard ma na nej ready action, sesle timestop a soupne mu na hlavu papirovej pytlik. Pro barbara beziciho plnou rychlosti to vypada tak ze bezim bezim uz uz mlatim kouzelnika po hlave, ale co to tma, promachnu a navic jsem nabodnutej na kopi ktery tam nebylo (mel pripravene Fighter v druhe rade) :D Pokud uv vas ve svete existuji tkanicky do bot ;-) Sice nemuze sesilatel tkanicky primo svazat ale muze do nich zaplest jiny pripraveny provazek. Pripadne male kotvicky. Timestop je opravdu nadherne kouzlo :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1523380279541 secREMOTE_IP: 100.25.42.117