Pravidla

Vieen
9.9.2004 18:52
Co je to Spell Save ?
Strasne by me zajimalo, co se vyplnuje v deniku postav do policka Spell Save (v pravo zhruba v polovine druhyho listu), v cestine (cesky prelozenej denik) je to "Kouzla Zachrana".
Autorská citace #1
9.9.2004 19:09 - Pyrimidin
Tato položka je pro Tebe zajímavá pouze v případě, že umíš kouzlit. Určuje TO (třídu obtížnosti neboli DC), vůči kterému si hází cíl Tvého kouzla ve snaze mu odolat či alespoň zmírnit jeho důsledky. Tato hodnota se počítá jako součet 10 + úroveň kouzla (spell level) + bonus Tvé postavy za příslušnou vlastnost, buď Int (kouzelník) nebo Cha (Čaroděj a Bard) nebo Wis (Kněz, Paladin a Hraničář). Pokud ještě není vše OK, tak neváhej a ozvi se mi.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17552304267883 secREMOTE_IP: 18.207.134.98