Pravidla

ivanivanovic
20.4.2005 16:23
Prilezitostny utok a specialne utoky?
Moze napr mnich pri prilezitostnom utoku niekoho podrazit(ak ma vylepsene podrazenie), zovriet(ak ma vylepsene zovretie),alebo pouzit omracujuce paste? (za predpokladu ze ich nepouzil)

Ale aj ine priklady napr. paladin porazenie zla?
CCCP
Autorská citace #1
20.4.2005 19:00 - Pizin
Sevření a podražení je více méně zvláštní forma normálního (neozbrojeného) útoku. Omračujííc pěst či smetení zla je normální útok, který při úspěchu udělá navíc omráčení či extra zranění.
Autorská citace #2
21.4.2005 15:38 - alef0
Ano, ako sucast prilezitostneho utoku moze byt aj specialny utok a to ten, ktory je vykonavany ako attack action, cize Disarm (Odzbrojenie), Grapple (zapas), Sunder (utok na zbran) a Trip (potknutie).
Toto moze robit kazdy, nie len mnich, a dokonca ani nemusi mat specialitu ,,Vylepsene ". V pripade, ze Gurgur v ramci prilezitostneho utoku chce potknut Marwila, tak Marwil ziskava prilezitostny utok na Gurgura -- vznikaju tak retazce prilezitostnych utokov (podrobnosti o tom na http://www.annun.sk/index.php?damsi=clanok.php&id=84&sekcia=adad).
Zdoraznujem, ze ako namiesto prilezitostneho utoku mozno pouzit specialny utok, ktory trva jednu utocnu akciu.
Paladinov Smite Evil mozno ,,zapnut" na pouzitie v ramci prilezitostneho utoku, rovnako ako mnissky Stunning Fist.
Autorská citace #3
11.3.2008 11:27 - Quentin
jeden nas hrac obcas u battle gridu vyskocil radosti a zarval "power attack of opportunity" :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.23408484458923 secREMOTE_IP: 3.235.75.174