Pravidla

Ruu
1.3.2008 02:00
Zvířecí společník a triky
Začínám s D20. Štěstí i DM mi přáli, a tak jsem svého rangera přivedl ke 4 lvl a stojim před problémem s petem a hlavně s triky. Opravte mne prosím, ale nemohu se zbavit dojmu, ze nabizene triky jsou tak akorat pro psovite selmy. Popravde mam trochu problem si predstavit hada, sovu, nebo žraloka při tricích např. pracuj, stopuj, přines...

Druid, ktery nauci hada pracovat a zraloka aportovat ma muj obdiv. Ale abych to zkratil, mam dojem, ze tech triku na vyber je zoufale malo a jsou dost k nepotrebe. Planoval jsem sovu mam 7 triku a popravde nevim, jake zvolit. Nebo se na celý problém dívám špatně? Existuje nějaká širší nabídka triků? I kdybych uvazoval o koni, mel bych problemy mu neco vymyslet... Prosim tedy druidy a zkusenejsi rangery o pomoc. Děkuju.
Autorská citace #21
5.3.2008 15:56 - Lotrando
Můj válečník si pojede koupit dva vycvičený psi :), tak co teprve hraničář.
Autorská citace #22
6.3.2008 08:27 - wraiths
to ja myslim ze lepsi mit cvicenyho 1/2orka: "bez a zabij", "odnes poklad", "zatancuj tady panum", "tak tyhle dvere urcite nevyrazis...". :-)) co se psem :-)).
Autorská citace #23
6.3.2008 12:05 - Aeris
wraiths: Na to by už ale bolo potrebné vziať si odbornosť, takže by to už nebola lacná "legrácka" :-))
Autorská citace #24
6.3.2008 12:15 - wraiths
Aeris: na tohle staci skill "diskuze" a treba i nekdy "oblafnuti" a kdyz to nefunguje tak pak vzdy pomuze par "grosiku" :-)).
Autorská citace #25
6.3.2008 12:28 - Aeris
wraiths: Pre príležitostné využitia (skôr teda zneužitia :-)) áno, ale pokiaľ by si takého cvičeného polorka chcel trvale, potreboval by si odbornosť. Ale v tom prípade stačí rovno zosielateľ s kúzlom Zmám osobu (či nejakou jeho vyššou variantou) a je to :-))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074345827102661 secREMOTE_IP: 44.195.47.227