Pravidla

ivanivanovic
1.8.2005 10:30
jazdenie
Mam otazku 1.aku plochu zabera kon pri suboji 10x10st
2. Kde sa potom nachadza postava ,ktora jazdi.
3. aky ma dosah postava ktora jazdi napr z dykou, retazou,kopiou,dlhym mecom.
Autorská citace #1
1.8.2005 12:09 - Pyrimidin
1.) Kůň zabírá 10x5 ft. 2.) Postava se bere, jako kdyby seděla na zadním políčku. 3.) A prostě ohrožuje všechna okolní políčka, čili klasických 5 ft. s běžnou a 10 ft. s dosahovou zbraní.
Autorská citace #2
2.8.2005 09:24 - ivanivanovic
Mam dalsiu otazku:
Ak robim naval z konom tj udupanie vyprovokuje to prilezitostny utok od oponenta? a) na mojho kona ak ma dosahom 5st b) na mojho kona aj na jazdca ak ma dosahom 5st c) na mojho kona aj na jazdca ak ma dosah
Autorská citace #3
2.8.2005 09:39 - M-tess
Myslím, že jenom na koně, ale nejsem si jistej na 100% Taky by mě to zajímalo
Autorská citace #4
2.8.2005 11:12 - Pizin
Jezdec a kůň sdílejí stejné políčko. Pokud má někdo víc příležitostných útoků, může mít příležitostný útok zároveň na koně a na jezdce.
Autorská citace #5
2.8.2005 11:23 - M-tess
1.) Kůň zabírá 10x5 ft. 2.) Postava se bere, jako kdyby seděla na zadním políčku. Myslím si, že když na někoho najíždím přímo... tak na mě prostě bez dosahové zbraně nemá dosah, protože mezi mnou a protivníkem je v podstatě 5 ft. koně (podle bodu č.2)
Autorská citace #6
2.8.2005 13:36 - ivanivanovic
M-tess i mne sa to zda tak rozumne ak je pred vami konska hlava sanca ze vas trafi ubohou dykou je 0% a ak robite charge :) tak je v riti
Autorská citace #7
3.8.2005 10:32 - alef0
2. Podla posledneho FAQu sa postava nachadza na vsetkych polickach jazdca zaroven. Jazdec okupuje tolko policok, kolko paripa (tot slovo!), dokonca aj v pripade, ked je na koni viac jazdcov, tak vsetci zaberaju vsetky policka jazdca :-)
Pekna predstava, najma v pripade jazdy na drakovi :-)
Autorská citace #8
3.8.2005 12:55 - M-tess
to je pak ten drak takovej lokalni teleport=)
Autorská citace #9
3.8.2005 14:03 - Rytíř
Alef0: tak to sem taky nevěděl.. Extrémní případy jsou pravda trochu úsměvný, ale na druhou stranu chápu, proč to udělali - svádělo to k výmluvám, kde PŘESNĚ že to postava sedí.. :)
Autorská citace #10
3.8.2005 15:46 - alef0
Oni to vysvetlili tak, ze ten kon na tych dvoch polickach poskakuje, hybe sa dopredu a dozadu (ja by som povedal, ze sa aj otaca...), jednoducho tazko je zistit, ze na ktorom policku presne sa nachadza dany jazdec v danej sekunde.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076813936233521 secREMOTE_IP: 54.225.35.224