Pravidla

ivanivanovic
18.6.2005 20:16
Vrh dvoma zbranami?
Je to mozne? Mam boj s dvoma zbranami rychle tasenie, mozen vrhnut dyky alebo ostepy alebo ...
Autorská citace #1
19.6.2005 10:06 - alef0
Vrh zbranou je normalny utok. Vrh dvomi zbranami su dva utoky. Len pozor na Rychle tasenie: dva ostepy asi vytasit nestihnes :-)
Autorská citace #2
19.6.2005 10:27 - ivanivanovic
Pise sa ,ze ak mate rychle tasenie tak vytasenie zbrane je volna akcia ak je to tak a vy mate puzdro na dyky tak teoreticky mozte tahat dyky a nasledne ich pustat na zem (volna akcia) ako saleny klobuky. Je nejake obnmedzenie kolko zbrani mozes vytasit za kolo.
My sme to riesili tak ze kolko ruk mas tolko mozes vytasit zbranii. Ale dostali sme sa do konfliktu ak bojovnik mal viac ako 3 utoky.
Aka je hranica?
Autorská citace #3
19.6.2005 12:07 - unknown
Ak mas Two-Weapon Fighting, mozes vytasit dve lahke alebo jednu jednorucnu zbran za rovnaku dobu, ako by trvalo vytasenie jednej zbrane. V pripade Quick Drawu vies teda vytasit dve lahke alebo jednu jednorucnu zbran ako free action. Cize dve dyky ano, ale dva ostepy nie (ostep je dvojrucna zbran).
Osobne by som tasenie dalsich dodatocnych zbrani (tretiu, stvrtu, piatu...)uz nepovazoval za free action. Predsa len, nemas nekonecne vela free actionov za kolo (to nie je ako z toho vtipu, ze ,,ak kvapka nestoji nic, tak mi nakvapkajte za sud").
Autorská citace #4
20.6.2005 08:04 - Rytíř
V popisu odbornosti Rychlé tasení (3.5e) je výslovně napsáno, že postava, která ji má, může vrhat zbraně v plném počtu svých útoků v kole - čiže, tasení a útok vrhem splyne v jedno (něco jako iai sensei ). Jinak by tahle odbornost neměla valný smysl, kdo by si jí bral? :)
CCCP: Co se oštěpů týče, dovolil bych to postavě např. jedoucí na voze, s oštěpy v pouzdře u ruky (btw oštěp [javelin] není obouruční zbraň, zvlášť ne při vrhu!). U pěšáka bych si to představil těžko, leda tak v nějakym komiksu.. záleží tedy, co/jak hrajete ;o)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17004585266113 secREMOTE_IP: 18.204.227.250