Pravidla

Rurik
11.7.2007 15:56
SW saga edition-force pilot
V pravidle je na straně 101 u talentu force pilot, že mohu místo Pilot hodit Use the force. A pak je tam něco ohledně toho, že se počítám jako trénovaný v pilotování. Můžu si tedy s tímhle talentem vzít trik vehicular combat (str. 89), popř. prestižní povolání Expert pilot? Nebo si budu jako trénovanou dovednost muset vzít pilotování. Právě si dělám první postavu a přemýšlím buď nad scoundrelem/elitním pilotem, nebo scoutem/adeptem síly.
Autorská citace #1
11.7.2007 16:07 - Fibriso
Pokud nemáš pilot trenovaný tak Ne, nemůžeš.. protože když používaš Force pilot, tak se považuje pro použití Pilot skillu jako trenovaný kvůli pár věcem v pilot skillu, které nelze používat netrenované. (Engage enemy a incerase vehicle speed)
Jedi mam takový pocit má možnost si vzít Pilot skill jako trenovaný (případně přes feat Skill training)
Pokud budeš na gameconu, tak si nezapomeň přití zahrát :)
Autorská citace #2
11.7.2007 16:10 - Alnag
Souhlasím s Fibrizovým výkladem. To, že se považuješ za "trained" se myslí pro účely používání samotné dovednosti, nejde o plnohodnoté nahrazení dovednosti Pilot. Je to spíš taková jemná kompenzace faktu, že Jedi má nejméně trénovaných dovedností.
Autorská citace #3
11.7.2007 16:15 - Fibriso
btw, sice off topic jak bejk, ale budiz. mam dve dobrodruzstvi SW na gamecon (Cats and guns a Trouble with Nerfs) , zahrajete si? (Alnag i rurik)
Autorská citace #4
11.7.2007 16:25 - Alnag
Kdybys viděl můj rozvrh her a přednášek Fibrizo, tak bys věděl, že šance, že budu mít po kupě 2-3 hodiny času, nutné pro alespoň minimální hru je více méně mizivá. Možná někdy po ránu... uvidíme.
Docela bych si zahrál, což o to... ale mít tak kdy...
Autorská citace #5
11.7.2007 16:33 - Dalcor
Přesně :)
Autorská citace #6
13.7.2007 09:23 - Rurik
Na Gamecon se nedostanu, ale určitě si zahrajte. Spánek není potřeba (i když už teda není škola, takže není kde by se člověk pořádně vyspal:-)). Včera jsme poprvý hráli Saga edition s kámošem ve dvou (teda spíš po většinu času já vysvětloval pravidla a on si dělal postavu) a oba jsme se shodli, že to zatím vypadá lepší než předchozí edice.
Autorská citace #7
13.7.2007 12:52 - Joe
Hoi,
poznáte niekto toto?
Tri-Stat dX Star Wars
Autorská citace #8
16.7.2007 15:38 - Sosáček
Joe: libi se mi, ze se tam zhruba polovina stranek venuje popisu ras, jejich zvyku, kultury a podobne.
Jinak se mi prilis nelibi ten system Alter, Control a Sense, nevim, neskacu z toho radosti, a nelibil se mi ani u puvodnich sw d20.
Problem se SW je v tom, ze je tam hafo moc temat ,a hra ve ktere pujde o osobni strety, pouta mezi postavamy a dlouhe lightsaberove duely si zada jinci pristup nez "adventure" jako ve filmech 4, 5 a 6. A pripada mi, ze k tomu jak by se mi SW libily se v tom na co odkazujes nehodi snad nic :(
Taky k tomu potrebujes knizku TrIStAt dX, ve ktery to chce listovat at tak, no.
Nevidel jsi nekde treba FATE Star Wars? Kdyby to bylo takhle zpracovany, tak by to mohla byt sranda.
Autorská citace #9
16.7.2007 16:29 - Joe
Tri-Stat dX prejde do krvi veľmi rýchlo ;)
Ak ale máš záujem o FATE verziu, našiel som aj niečo z toho súdka (na Yahoo skupine o FATE), tam by si sa ale musel zaregistrovať, ak by si to chcel sťahovať odtiaľ, dám ti sem radšej link na to, čo som stiahol ja a zabalil do ZIPu. Neviem, či je to finálna a otestovaná verzia, ale vyzerá to minimálne sľubne. Treba najprv nainštalovať fonty, ktoré sú tam, aby sa ti DOCy zobrazovali korektne.
Star Wars FATE
Autorská citace #10
16.7.2007 23:13 - Sosáček
Dik, ten sheet je hezkej.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076627016067505 secREMOTE_IP: 44.206.227.65