Pravidla

Rades
22.5.2006 13:42
Zbrane
Proc nelze vyrobit hul ze zeleza (resp z mitrilu, ...), hul jde prece vyrobit ze všeho co je trochu pevnejsi !!!
Autorská citace #1
22.5.2006 14:10 - drak
a proc by nesla? staci se domluvit s DM, pokud k tomu budes chtit naky zvlastnosti a je to. vsechno de kdyz se chce...
Autorská citace #2
22.5.2006 18:25 - Alwaern
Tahle otázka mě trochu mate, přiznám se.Jak si myslel tu výrobu hole?Obyčejnou nebo ozvláštněnou špetkou magie?Ono totiž třímat v ruce hůl ze železa zas tak jednoduché není:)
Autorská citace #3
22.5.2006 20:03 - Alnag
Já jsem zmatený taky. IMO není důvod, proč by nemohla být hůl obitá železným (mitrilovými atd.) pásy... Ale vše záleží na úvaze toho kterého DMa. Zajímalo by mne, co se skrývá za otázkou... :-)
Autorská citace #4
22.5.2006 21:05 - Alwaern
Myslel si snad celou ze železa nebo mithrilu?
Autorská citace #5
4.6.2006 00:57 - Zorgan
Hůl ze železa,sakra člověče,víš co by to bylo za váhu,normálně přemýšlející DM by ti ji nedal bez krutejch postihů,vždyť taková hůl čistě ze železa,či oceli,by byla ůplně šílená váha...hole se dělají z tvrdého a pružného dřeva aby se s nimi dalo snadno máchat a aby se daly cílit zásahy...s tou železnou holí by jsi musel být alespoň půlork jinak nemáš šanci něco takovýho používat. O té mitrilové by se dalo ovšem polemizovat(je přeci jenom lehčí nežli železo).
Autorská citace #6
4.6.2006 01:33 -
6elezná hůl by šla, snad jen když by byla dutá

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063524961471558 secREMOTE_IP: 3.149.252.37