RPG odborně

Autorská citace #1
1.7.2014 12:18 - ShadoWWW
Mike Mearls před chvílí napsal, že právě zrevidoval verzi, co půjde 3.6. stáhnout. Má něco přes 100 stran. Tzn. že uvidíme zhruba 1/3 textu PHB.

Škoda, že se dá očekávat, že jim 3. spadne server kvůli přetížení.

Mike Mearls taky komentoval to, že Basic Set neobsahuje herní plán ani figurky. Že prý figurky a herní plán hlavně u nových hráčů vzbuzují představu, že mají všechno řešit taktickým bojem, a to prý Wizardi nechtějí.
Autorská citace #2
2.7.2014 18:43 - ShadoWWW
Zítra má vyjít to PDFko, které půjde stáhnout přímo z oficiálních stránek D&D.
[satira]
Jeden fanoušek, obeznámený s pozadím celé akce, o tom informuje:
Wuzzard píše:

My guess is instead of an actual PDF, they will put out a streaming video of a couple of people reading the PDF to you, a few screen shots of showing you the page layout you would have if you did have the PDF, and some back and forth banter. The internet community will then decifer these words and piece together a patchwork document of what is collectively understood as the rules, along with as many sidebars as necessary to accomodate all the biased interpretations. This document will be posted, however, as low-res screen shots until someone can find a permanent hosting site for the otherwise 137 GB PDF.

[/satira]
Autorská citace #3
3.7.2014 19:07 - ShadoWWW
Pravidla pro začátečníky ke stažení ZDE.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16397285461426 secREMOTE_IP: 3.239.40.250