RPG odborně

ShadoWWW
16.6.2014 11:12
Autorská citace #1
16.6.2014 11:12 - ShadoWWW
Musím říct, že nápad Tyranie draků jako sdíleného celokomunitního zážitku se mi začíná líbit čím dál víc a myslím, že příběhové linie budou ústřením bodem a největším lákadlem nové edice (jak to ostatně Wizardi sami nahlas deklarují).

Ano, i dřívější edice měly své herní světy a tažení (kampaně) pro společně sdílený zážitek, ale toto je o stupeň výš, v podstatě ústřední bod všeho. Líbí se mi ta plánovaná silná provázanost všech příruček, knih, počítačové hry, Morningstaru i Ligy dobrodruhů (Adventurers League). Vlastně Liga dobrodruhů se mi líbí ze všech částí nejvíc.

(Vic o Lize dobrodruhů napíšu někdy navečer do vlákna o 5E pro ty, které by to zajímalo. Minulý týden jsem také kvůli množství nových článků nepřekládal díl ze série Legendy a znalost - doplním ho k překladu článku, co vyjde příští týden, protože budou spolu souviset.)
Autorská citace #2
16.6.2014 11:29 - noir
Mě se líbí, že WIzardi dostanou na trh hodně obsahu za málo peněz. Ta strategická partnerství dávají smysl a myslím, že by jim to mohlo fungovat.
Musím říct, že tahle část 5e se mi taky moc líbí, škoda, že podobně nefungovala 4e...
Autorská citace #3
16.6.2014 12:38 - Vojtěch
Kdo chtěl víc, neměl nic, tak se holt šli dohodnout s někým, kdo to dobrodružství umí napsat pořádně. Mno, když už si je donutili postavit na vlastní nohy...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073168039321899 secREMOTE_IP: 35.175.200.199