RPG odborně

York
11.6.2014 11:09
Sandboxové hraní
Autorská citace #81
21.11.2014 15:52 - Gurney
kin: J to je jednak dost dobré a jednak mi to přijde jako fakt účelně vyřešená příprava na hru (resp. několik sezení), kde je víceméně všechno podstatné. Akorát jsem línej si to takhle sepisovat, tak to obvykle zachytím nějakým schématem s poznámkama (což je ale zas podoba v které by to asi nikdo moc nepochopil).
Autorská citace #82
21.11.2014 15:55 - Quentin
Kin: Super :)
Gurney: Jsi stejně línej jako já :D Taky hledám schématičtější zápis. Ale zrovna to Kinovo už je docela snesitelně stručné.
Autorská citace #83
21.11.2014 16:05 - Gurney
On je pak problém že něco jiného je dělat si poznámky pro sebe a něco jiného je snažit se to někomu předat. Jako sám bych si vystačil třeba s nějakým schématem a staty, ale chtít to písemně prezentovat někomu jinému, skončil bych u něčeho podobného jako sepsal kin. Pravděpodobně delšího a méně "k věci", protože mám odjakživa tendence se v psané formě hrozně rozkecávat.

btw železnou věž asi šlohnu, až zas budu hrát nějaké fantasy...
Autorská citace #84
21.11.2014 16:10 - Vojtěch
Ono ke zestručnéní popisu pro předání kolikrát udělá dobrý obrázek hodně.
Autorská citace #85
21.11.2014 16:22 - kin
No já tohle sepisuji jako část jedné lokace, kterou chci pak dát na blog (podobně jako Tross), ale trvá my to už tak měsíc-dva :D
Zatím my nejvíc vyhovovalo tohle, ale neustále hledám něco jak to možná ještě trochu zestručnit, ale nepřijít o informace. Obávám se ale, že pak už to nebude mít dostatečnou vypovídací hodnotu kdyby to bylo ještě kratší.
A nebo přemýšlím, jestli tam nějaká/é důležité/zajímavé informace nechybí...
Autorská citace #86
22.11.2014 02:42 - Quentin
Píše:
No já tohle sepisuji jako část jedné lokace, kterou chci pak dát na blog (podobně jako Tross)

!!!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084719181060791 secREMOTE_IP: 52.91.84.219