RPG odborně

ShadoWWW
24.3.2014 11:45
Autorská citace #1
24.3.2014 11:45 - sirien
Zajímavé. Někdy mi přijde, že autoři i vědí, co dělají...
Autorská citace #2
24.3.2014 13:11 - ShadoWWW
To byla jedna z prvních věcí, co se mi na Next líbila (když jsem hrál v rámci playtestů) - že tvorba postavy byla oproti předchozím edicím fakt rychlá. Jediné, na čem se hráči vždy zasekli, a co trvalo dlouho, bylo vybavení. Předpřipravené balíčky byly sice dobré, ale hráči obvykle chtěli jiné zbraně.

Takže jestli zapracovali na balíčcích tak, že nyní každé povolání nabízí několik variant kombinací zbraní a zbroje, tak to je velké plus a tvorbu postavy to ještě výrazně zrychlí.
Autorská citace #3
24.3.2014 15:28 - sirien
Popravdě se mi docela líbí ten koncept cetek. Zní to docela jako něco z čeho se dá hezky stavět
Autorská citace #4
10.5.2014 14:04 - sdasda777
Prosím vás kdepak bych mohl najít tu tabulku cetek ?
Google našel jen tento článek ale nic jiného neobsahovalo slova : Tabulka podivných cetek.
Díky sdasda777
Autorská citace #5
10.5.2014 14:23 - sirien
hledat "tabulku cetek" nemá vůbec smysl. Když už, tak hledáš "table of random, weird trinkets" nebo prostě "table of trinkets".

(ShadoWWW v tomhle jednom případě zapomněl přidat odkaz k originálu článku - ten je TADY)

zběžným googlením se mi zdá, že to je ale ztráta času, protože tato tabulka nejspíše ještě neopustila šuplík v některém z pracovních stolů pobřežních čarodějů... takže si asi budeš muset počkat, až DnD Next skutečně vyjde.
Autorská citace #6
10.5.2014 18:24 - Quentin
Autorská citace #7
10.5.2014 21:53 - ShadoWWW
Ona Tabulka cetek bude až ve finální verzi pravidel, která vyjde nejspíš letos v létě (nejpozději do konce roku). Vše, co je zmiňované v rámci série článků Legendy a znalost bude až ve finální verzi pravidel. Betaverzi (včetně jejího překladu) pravidel D&D Next můžeš najít v záhlaví diskuze o D&D Next.

Jinak na netu je k nalezení spousta nejrůznějších fanouškovských tabulek tohoto typu. V češtině jsou nejlepší ty tabulky na Quentinově blogu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077838182449341 secREMOTE_IP: 23.22.236.90