RPG odborně

andtom
24.6.2007 21:46
Corvusovi Coraxovi je 27 let, pochází z Topolčan na západním Slovensku a momentálně žije v Bratislavě. Je autorem přestavby systému d20 použitého v Dungeons&Dragons 3.5 edice, která je známá pod názvem d20 Warheart. O ní i o dalších věcech je tento rozhovor pořízený formou chatování přes internet.
Autorská citace #1
24.6.2007 21:46 - Corvus
neviem kam dat toto avizo, tak to supnem sem:
d20 Warheart 0.95 draft je vonku! klasicky na http://warheart.rpg.sk
- novy omnoho lepsi layout (verzia vhodna na tlac je pribalena)
- korektura
- manual na konverziu priser
- aktualizovana kapitola basics
- odstranene multi attack featy
- pridany bonus k zraneniu podla base attacku
- rapid shot je spat s aktualizovanymi prerequizitami
- niektore featy maju aktualizovane prerequizity
- boj s dvoma zbranami dava postihy ako v beznej d20 hre
- aktualizovane schoponosti niektorych knazov
- aktualizvany called shot penetrate armor
- znizene prerequizity niektorych karier
- aktualizovane featy brew potion a scribe scroll
- pridany popis exot. k exotickym zbraniam
- aktualizovane schopnosti common knowledge a inspire
- feat combat expertise ma opat prerequizitu Int 13
Autorská citace #2
25.6.2007 10:16 - Dalcor
O Warheart již brzy v Pevnosti!!!!
Autorská citace #3
25.6.2007 11:15 - Rytíř
Fakt? Téda.. gratulace! to už abych si to fakt přečet a ne to jen prolít, co :)
Autorská citace #4
26.6.2007 09:11 - andtom
Dalcor: Z toho plyne poučení: Lidi, chcete aby se o vašem projektu psalo v Pevnosti? Pojďte o něm nejdřív něco říct na www.d20.cz! :)
Autorská citace #5
26.6.2007 09:58 - Dalcor
Ne z toho plyne - posílejte Dalcorovi pivo :)
Autorská citace #6
26.6.2007 10:26 - Corvus
HA! uz sa tesim na tie zeny, drogy a bohatstvo ktore si z recenzie a rozhovoru v Pevnosti slubujem! samozrejme ze sa o ne s Dalcorom podelim :)
Autorská citace #7
26.6.2007 10:36 - Dalcor
;) No až an ty ženy to jde, ženy už mám zakázané ;))) Já warheart znám už pekelně dlouho, dokonce jsem slíbil český překald ale z toho sešlo takže jsem se revanšoval tím, že jsem nabídl Pevnosti článek o Warheart ;) A ten bude rozdělený ve dvou číslech. Sice jsem měl málo prostoru a musel jsem to hustě sestříhat ale ymslím si že v základě je to dovré review :). Je třeba aby se psalo o takovýhle počinech. Vždyť d20 v kostce už bylo zmiňované několikrát také ;). Takže pokud máte nějaké další nápady - Jersone co tvé CPH - na články do Pevnsoti dejte vědět. Třeba bych CPH konečně přečetl. Warheart sjem také anstudoval. Mimochodem ideálnís systém třeba pro Cadwallon.
Autorská citace #8
26.6.2007 10:45 - Corvus
btw. vcera som robil taky one shot pre par ludi (jeden hraval drd, druhy trochu dnd a treti vobec nic) a vsetkym sa pacilo. mal som od nich pozitivne ohlasy na aktivnu obranu, protection, called shoty aj system kuzlenia.
a zas som sa utvrdil ze kocka d20 je naprd, pretoze padali neskutocne somariny :)
a este jedna vec, nie je to este iste, ale vyzera to ze z licencnych dovodov bude "d20 Warheart" premenovany na "Warheart" :-\
Autorská citace #9
26.6.2007 10:52 - Dalcor
Wow :) Preco? Cisto "Warheart", nebo "Warheart d20 based Role Playing game"?
Autorská citace #10
26.6.2007 11:01 - Joe
War-20-heart :)
Autorská citace #11
26.6.2007 11:10 - Corvus
z OGL licencie: "The following items are designated Product Identity: ...d20 (when used as a trademark) ..."
mal som rozhovor s jednym publisherom a povedal mi ze WotC nemaju radi ked sa "d20" pouziva v nazve produktu pretoze slovo "d20" povazuju za svoj trademark a d20 licencia nedava pravo pouzit ho v nazve (povoluje len pouzitie loga).
takze novy plny nazov bude asi "Warheart - Roleplaying in a grim way"
Autorská citace #12
5.9.2007 09:12 - Corvus
V septembrovej Pevnosti vysiel so mnou rozhovor o Warhearte.
thanks to Dalcor.
Autorská citace #13
13.9.2007 12:55 - Lotrando
četl jsem (a vlastně kvůli tomu koupil), nebylo to špatné
Autorská citace #14
3.9.2009 10:36 - Corvus
Velmi slusny fanusikovsky automatizovany character sheet pre Warheart vytvoril Walter a da sa najst na jeho stranke

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080754041671753 secREMOTE_IP: 3.238.87.31