Kultura

sirien
17.5.2022 17:23
Vícečetný výběr = ctrl nebo shift + kliknutí. Ctrl + kliknutí výběr i ruší.
Výběry v 1 rolovátku se sčítají, výběry napříč rolovátky se podmiňují

První načtení může několik vteřin trvat (občas i 10)

kartoteky.d20.cz/


zdrojové soubory
7.6.2022 13:53 - Arled
Nahrál jsem tam upravenou verzi.
7.6.2022 14:38 - Naoki
UPDATE

Lepší popisky předmětů a nové předměty
7.6.2022 14:48 - Arled
Výborná práce s těmi popisky! Díky
7.6.2022 15:04 - Arled
Jen bych tedy dodal, že byly přidány předměty z dobrodružství: Dračí loupež, Hrobka anihilace, Kaple na útesech, Pobřeží snů, Poklad dračí královny, Příběhy ze Zejícího portálu, Sestup do Avernu, Strádovo prokletí, Ztracený důl Fendelveru.
8.6.2022 05:56 - snekoun
Je prosím možné opravit popisek: Průvodce PH? Je to matoucí a žádná taková příručka s oficiálním překladem neexistuje. Buď je PPJ (průvodce pána jeskyně) nebo PH (příručka hráče). Magické předměty jsou v knize PPJ. Obyčejné předměty + základní lektvary v PH.
8.6.2022 13:40 - sirien
Tohle se bohužel tluče s JaD terminologií (resp. zkratkami).
8.6.2022 14:27 - snekoun
Tak anglické DMG a PHB, ale JaD tam má svoji zkratku podle systému.
14.6.2022 16:28 - Aegnor
Netuším proč, ale Elfí plášť má kategorii Berla.
14.6.2022 19:10 - Archimedesfort1
Koukám na to. Zajímavá chyba.
11.9.2022 12:30 - Naoki
Update: nahozeny light/dark theme switch. Dark theme je zatim v beta verzi, hlavne co se barev tyce. Berte toto jako dalsi vyzvu pokud jste dobri v grafice nebo vite o nekom kdo by rad prispel do fan projektu, tak se urcite prihlaste :)
11.9.2022 13:21 - sirien
Genius, thanks :)
2.12.2022 17:28 - Archimedesfort1
Nějaký výpadek kartoték?
2.12.2022 19:21 - sirien
yup, efektivně jsme ztratili free Ruby hosting, přičemž při aktuálních cenách se to vcelku nevyplatí platit, takže jsou dlouhodobě dole. :(

Na naší obranu jsme varovali že to je beta co běží technologicky mimo zázemí Kostky a může se to stát.

Aktuálně se výhledově stane jedna z následujících věcí:
- nic a Kartotéky budou fun projekt co shoří
- najdeme nějaký jiný free nebo cenově přijatelný Ruby hosting a nahodíme je znovu, opět v takto nestabilní betě
- najde se někdo kdo je přepíše na technologii kompatibilní s hostingem zbytku Kostky a rozjede se to ve full verzi. (Tohle není úplně totéž jako dělat to celé znovu, nejen zdrojová data ale i analýzy a logiky vyhledávání a zobrazování atp. jsou už vymyšlené a otestované a pár slepých uliček a pastí je známých a pořešených... kolik práce to pak reálně ušetří nebo nakonec stejně bude už by musel odhadnout Naoki, to já netušim.)
3.12.2022 01:51 - Naoki
do záznamu dávám že posledních pár dnů experimentuju s novým hostingem, ale zatím neuspěšně
3.12.2022 11:29 - Tarfill
Jaké jsou aktuální ceny toho hostingu?
Pokud by to nebylo něco dramatickýho, tak to třeba prodloužím ze svého...
3.12.2022 17:08 - Naoki
Stránka www.heroku.com/pricing momentalne nefunguje tak ti to nereknu presne, ale melo by to byt nejakych 5-7 dolaru na mesic
26.2.2023 22:31 - Kunnik
Kdyby náhodou někdo potřeboval, tak jsem si rozjel do jisté míry (zatím neznámé) funkční kartotéky u sebe. http://kartoteky.kunnik.cz
27.2.2023 09:52 - Arled
Kunnik: díky moc! Minimálně naše skupina to ocení.
28.2.2023 13:08 - Naoki
Jsem rad ze to nekdo rozbehl :) ackoli to neni oficialne pod kostkou tak bych doporucil to propagovat i na jinych kanalech (rpgf, discord JaD...).

Z me strany pokud budou dalsi zdrojaky tak muzu nadale pracovat na jejich implementaci
28.4.2023 22:49 - Kunnik
Mám dotaz, nějak mi v kartotékách chybí informace o tom jestli kouzlo vyžaduje soustředění. Filtrovat podle soustředění jde, ale u kouzel to napsané není.
Je to chybka? Pokud ano, kam byste to dali (mohu to asi upravit, protože mi to tam docela chybí)? Případně je to v novější verzi a stačí u mě udělat update? :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080733060836792 secREMOTE_IP: 3.235.243.45