Produkty

13.12.2022 14:42 - sirien
13.12.2022 15:05 - LokiB
Hezká :)
13.12.2022 21:17 - Necromancer

:-)
14.12.2022 00:12 - sirien
Em... Zástěny mizí nečekaně rychle, takže pokud jí někdo chcete, tak bych rád poznamenal že jich je vyrobených jen sto a aktuálně vůbec netušíme, kdy bude další várka.
16.12.2022 17:20 - Zardis
Tak zástěna už je doma, ale nechal jsem ji manželce, ať mi jí dá pod stromeček, takže jsem ji ještě neviděl. Nemůžu teda zatím moc hodnotit a vlastně jsem se chtěl asi jenom pochlubit, když o tom tak přemýšlím:)
Ale udělali jste mi fakt radost a podle obrázků vypadá parádně.
27.12.2022 14:53 - sirien
Žádost o feedback k Zástěně

Tvorba Zástěny pro nás byla novou záležitostí a zahrnovala několik tvůrčích rozhodnutí, u kterých oceníme zpětnou vazbu - ať už jste ze Zástěny nadšení (jak doufáme) nebo k ní máte výhrady nebo jste dokonce přímo zklamaní, tak se nám prosím ozvěte aspoň krátce zpátky (kdekoliv, veřejně nebo soukromě) a dejte vědět, co byste na zástěně případně ocenili jinak (nebo co vám tam ještě chybí popř. zbytečně přebývá atp.)

Oceníme feedback na cokoliv, ale pokud si nejste jistí, můžete dát vědět zejména třeba:
- ohledně písma (velikost, čitelnost...) a použitých barev a výraznosti pozadí
- generátoru jmen,
- přehlednosti tabulek,
- herní užitečnosti herních tipů/vstupů
- obsahu obecně (co je navíc, co chybí)
- rozložení
- fyzického provedení (od ne/kvality produkce až po základní věci jako jestli jsou 4 A4 desky na šířku ok nebo byste chtěli spíš jen 3 nebo byste chtěli 4, ale na výšku, nebo nějaký úplně jiný formát atp.)

Feedback určitě neovlivní další zástěny ze současné produkce (ať už ty zbylé dorazí kdykoliv...), ale určitě ho zohledníme v případných dalších edicích nebo dokonce dalších jiných Zástěnách, které vyjdou příště nebo paralelně s touto.

Díky moc!
19.1.2023 17:13 - sirien
25.3.2023 00:57 - sirien
kdyby někdo chtěl PDF zástěny, tak je for free tady
27.3.2023 13:27 - sirien
Btw. se šířily takové zvěsti že jsou zástěny rozprodané a čeká se na další várku, ale ta už zjevně i dorazila, takže sou pořád v real-time prodeji :)
28.3.2023 18:53 - Chrum
Chystají se prosím k JaD karty s kouzly? Případně třeba i předměty, kouzelné předměty nebo nepřátele? Dík za odpověď.
28.3.2023 21:50 - sirien
Rádi bysme je viděli a i jsme o nich bavili ale ne, v dohledné době realisticky nejspíš ne.
3.6.2023 23:47 - memoric4
Prosím Vás, je tady někdo z DM, kdo by byl ochoten kouknout na mé dobrodružství v Eberronu? Scénáře jsou vydatně inspirovány knižními předlohami. Vždycky mě lákalo psát hry s detektivním nádechem, a teď, když jsme po mnoha letech obnovili naši družinu, chci hráčům naservírovat něco hutného. Když jsem si při tvorbě své detektivky přečetl Sirienovy články o tom jak psát detektivku, zjistil jsem, že detektivku netvořím a začal jsem znova. Ale očima znalce příběhu se mi obtížně hledají slabá místa. Díky
4.6.2023 00:15 - sirien
Možná by se hodilo napsat jakej je rozsah těch příběhů - zejména na normostrany textu co chceš aby někdo pročet?
4.6.2023 07:41 - memoric4
Všechen text zahrnující cca 2/3 výpravy vč. úvodu hráčů do světa má 15k slov. Jedná se mi zejména ale o tu detektivní část (tč. bez hlubší charakterizace postav, zkrátka napsaná tak, aby vedla DM co to napsal) čítájíc 3000 slov.
6.6.2023 16:21 - silik
Jak to vypadá s těmi pdf vyplnitelnými deníky?
6.6.2023 18:09 - sirien
Očekáváme je každým d.. tý... měs... rokem. Něco z toho. Vlastně si nedělám vůbec legraci.
16.11.2023 19:31 - sirien

JaD Stovkový dotazník!

.

100 týdnů od vydání JaD pro vás máme dotazník se 100 otázkami - z většiny zaklikávačky, jejichž vyplnění zabere ani ne 20 minut (my to při poctivé kontrole prošli za 17-18 minut).

Dotazník je pro nás super-důležitý. Máme rozpracované další produkty (a další máme naplánované) a o spolupráci nás žádají další tvůrci. Tvořit poslepu je ale dost nepříjemné - a neefektivní. Čím víc vás dotazník vyplní, tím víc budeme vědět o tom, jak JaD vlastně hrajete, co vám v JaD suprově funguje, kde mají JaD mezery k doplnění popř. možná i chyby k opravení. Chcete mít bestiáře jen o potvorách, nebo i o vedlejších postavách, zápletkách a návodných textech - nebo snad i rozšiřujících pravidlech? Když nám to neřeknete, tak to můžeme maximálně tak tipovat :)

JaD Stovkový dotazník

.

Prosíme pomozte nám dotazník i šířit! Čím víc hráčů ho vyplní, tím lepší a věrohodnější budou jeho výsledky a tím víc se o ně pak budeme moct opřít.

Hraním JaD trávíte desítky a stovky hodin - prosíme věnujte nám těch 20 minut, ať pro vás můžeme JaD udělat ještě zábavnější!

A aby nás imago v naší snaze podpořilo, tak pokud se do konce roku sejde 100 a víc odpovědí, tak mezi respondenty vylosujeme cool věcné ceny od slev k nákupu přes medoviny až po sadu dobrodruhovy výbavy k hraní JaD! (Takže čím víc budete dotazník šířit, tím větší šance, že na slosování dojde a získáte možnost něco vyhrát!)

Předem moc děkujeme

Průvodní blog na webu imago.cz
17.11.2023 12:11 - cyrasil
Sirien: Jak moc tam chcete rozlisovat 5e a Jad?
Napr otazka:

"Hru jsi vedl/a *
1 – poprvé v JaD
2 – Už dřív"

Pokud jsem ji vedl v 5e tak co odpovedet?
17.11.2023 14:12 - sirien
cyrasil: "už dřív" - JaD tam rozlišujeme od DnD 5e, tam kde nám to je jedno píšeme explicitně "JaD nebo DnD", pokud píšeme jenom "JaD" tak tím myslíme fakt JaD (v tomhle případě třeba chci odfiltrovat další odpovědi lidí co neměli dřívější GM zkušenost a tudíž můžu předpokládat že JaD texty a herní zkušenost pro ně byly primární GMing guide).
17.11.2023 20:42 - Necromancer
Na otázku Jméno/kód skupiny je vyžadovaná jaká odpověď?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098191976547241 secREMOTE_IP: 54.92.135.47