Kultura

sirien
11.6.2019 19:55
Autorská citace #1
11.6.2019 19:55 - sirien
...nicméně kdyby třeba diskuse s šířenim informací zakládali fanoušci a nečekali furt na intervenci orgů, tak by to nebylo vůbec na škodu :)
Autorská citace #2
11.6.2019 20:08 - captain66
Dik. Jen pripominam, ze uz za nekolik minut (ve 20:19) se spusti prihlasovani na druhou vlnu aktivit.
Autorská citace #3
3.7.2019 12:31 - Ugy
Čus mám dotaz. Chystá se nějaká otvírací párty ve čtvrtek, jako byla loni ta kostýmová?
Autorská citace #4
3.7.2019 12:51 - sirien
Yup, tematická párty by tradičně být měla.
Autorská citace #5
21.7.2019 18:40 - York
Bylo to super!

Kdo nepřijel, prohloupil ;)

Díky organizátorům za perfektní akci a díky hráčům za skvělý hry. A třikrát hurá Kapitánovi za organizaci RPGčkové linie!
Autorská citace #6
22.7.2019 10:30 - Bouchi
Přidávám velkou pochvalu a obří poděkování celému organizačnímu týmu, jakož i všem, kteří se na organizaci GameConu podíleli v letech minulých. Za těch 25 let existence se vyvinul v úžasnou akci a doufám, že mu to ještě minimálně dalších 25 let vydrží.
Autorská citace #7
22.7.2019 10:59 - Ugy
Taky se přidávám k poděkování za perfektně zorganizovaný GC. Rád jsem vás všechny viděl a těším se zase příště.
Autorská citace #8
22.7.2019 14:52 - York
Na to, že podstatná část organizátorů Gameconu je z Kostky, tam ale bylo jen pár aktivních uživatelů. Na tom bychom měli trochu zapracovat ;)

Příští rok plánuje dorazit Jerson, tak doufám, že se k němu někdo přidá.
Autorská citace #9
22.7.2019 15:37 - Tarfill
Ono těch lidí z kostky bývá na GC víc, jen prostě ne každý rok stejně...
Autorská citace #10
22.7.2019 23:19 - sirien
Zaprvé díky všem co přijeli a zejména těm co se rozhodli nějak přispět, ať už hrou, nějakou pomocí při přípravě nebo sklízení nebo při obojím.

Zadruhé bych si dovolil trochu opravit Yorka, z Kostky je ve skutečnosti organizátorů spíš minimum. Každopádně kdyby odtud přijelo víc lidí tak to bude samozřejmě super :)

Bouchi: jo no, letošek byl organizačně trošku chaos, takže sme to výročí úplně zazdili :( Vynahradíme při třicítce :)

Rád bych poznamenal, že mě taky zpětně dost mrzí, že sem Tě nezmínil v tom rozhovoru na Fantasymag když už sem tam psal o původu GC - že tam pak ještě za zakladatele označili mě to trochu ošklivě podtrhlo (stranou časově zábavné absurdity věci - ale on ten rozhovor vznikal oboustranně dost na poslední chvíli a hekticky bohužel).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069554090499878 secREMOTE_IP: 54.198.45.0