Kultura

idol02
25.4.2019 21:43
Zapovězené země
Vie niekto niečo o Forbidden lands? (okrem toho, že to chce v češtine vydať Mytago )
Autorská citace #61
10.9.2020 21:03 - Gurney
Jedna z těch trapnějších reklam
Autorská citace #62
10.9.2020 23:59 - kin
Taky si myslím že mají na o dost lepší reklamu. Nelíbí se mi vůbec a nebýt na stopro rozhodnutý pro jejich koupi už od začátku, tak by mě možná i odradila...
Autorská citace #63
11.9.2020 07:55 - Quentin
Hafo lidi nezná rpgcka jinak než jako dracak, takže by se tam to slovo mělo objevit, pokud to má být efektivní reklama.

Předpokládám, že moc jiných udernych formulací nebude.
Autorská citace #64
11.9.2020 08:08 - Lethrendis
Co se týče některých hráčů z mé party (opravdu přesvědčení milovníci DrD), tak po shlédnutí téhle reklamy by pro ně ZZ efektivně umřely :) Efektivní reklama :D

Mně osobně to přijde jen nevkusné. Nicméně dát si do reklamy odkaz na cizí produkt je vždycky ošemetné a potenciálně žalovatelné, byť by se tu asi tvůrci reklamy odvolávali na nekonkrétnost.
Autorská citace #65
11.9.2020 08:30 - ShadoWWW
Já bych tam na jejich místě dal: Přicházejí Zapomenuté země, nejskvělejší dračák v Česku!

*odkaz na DrD i "the greatest role-playing game in the world".
Autorská citace #66
11.9.2020 09:13 - Gurney
ZZ ...dračák, jak má být :)
Autorská citace #67
11.9.2020 09:55 - Gergon
Bože, to je zase keců kvůli neškodnému vtípku s referencí na "Konec vodníků/básníků v Čechách" :D, že vám to za to stojí. (Nemám se ZZ nic společného, takže je nebráním kvůli nějaké spolupráci, jen mi přijde smutné kolik lidí nemá nic lepšího na práci, než se pitvat po večerech v hovnech na netu :D)
Autorská citace #68
11.9.2020 10:07 - sirien
gergon: asi jako Tobě stojí za to komentovat, navíc vulgárně (zatímco se snažíš vypadat nad věcí) a obsáhlejc, než většina ostatních.
Autorská citace #69
11.9.2020 10:32 - kin
Gregon: nejsou mi sypmatické reklamy dělající si srandu z jiných, jako například reklama burger kingu v usa "hloupý whooper, vždyť ty se přeci nevejdeš do krabičky od bigmacu". Přijde mi to, jako když nedokáží najít žádné vlastní klady, tak se musí trefovat do konkurence...ale ty jsi vždy nad věcí, jak píše sirien, podobně jako když jsi své dětské obrázky srovnával s mistrovským artem od paula bonnera z confrontace v yorkově vláknu o grafice...
Autorská citace #70
11.9.2020 10:34 - Gergon
Vulgárně ani ne - není to myšleno jako urážka, ale spíš přirovnání běžně používané v příslovích - Třeba "čím víc se v hovně vrtáš tím víc se maže"...
A obsáhleji také ne, protože můj komentář patří všeobecně desítkám příspěvků v různých diskuzích =)
A nad věcí jsem, protože je mi to vcelku jedno, ani víc času než tuhle odpověd tomu věnovat nehodlám. jen mi přijde smutné kolik lidí - celkem asi inteligentních, má potřebu zvyšovat a posilovat své ego dokazováním své pravdy v internetových diskuzích všeobecně. Neustále přesvědčovat ostatní, že oni mají pravdu a úhel pohledu druhého je špatný a argumentovat pořád dokola. Navíc považovat svůj úhel pohledu za absolutní pravdu. Věty jako - tenhle film JE špatný, tahle hra JE špatná..... NENÍ - jen jim se to nelíbí, jen jim to nevyhovuje, ale to neznamená, že to JE takové jak to oni vidí.
No nic, už sám tu začínám ztrácet víc času než jsem chtěl, tak se mějte krásně, berte to vše s nadhledem. Jsou to jen hry a filmy ne operace mozku ;)
Autorská citace #71
11.9.2020 11:05 - sirien
Že je vulgarita běžná nemění nic na tom že to je vulgarita.

Jinak je smutné, že byť jsi asi celkem inteligentní, máš takovou potřebu zvyšovat si ego tím, že v internetových diskusích ukazuješ, jak jsi nad ně povznesený. V tom nijak obsáhlém postu, co je nejdelší z celé aktuální diskuse.

Také bys mohl ostatním přestat vnucovat svou absolutní pravdu a úhel pohledu na to o čem mají nebo nemají diskutovat. To jak neustále říkáš že nějaká diskuse JE zbytečná nebo že obsah webu NENÍ užitečný je už taky takový smutný místní kolorit.

Měj se a doufám, že nějaký ten skutečný nadhled časem i získáš - ostatně, jen se pár lidí v diskusi podělilo o své dojmy v krátkých reakcích. ;)
Autorská citace #72
11.9.2020 11:10 - LokiB
gergon: že máš takovou potřebu se tu takhle prezentovat. to je podobně blbé, jako ta reklama na ZZ :)
Autorská citace #73
11.9.2020 11:21 - Zarahel
kin píše:
podobně jako když jsi své dětské obrázky srovnával s mistrovským artem od paula bonnera z confrontace v yorkově vláknu o grafice...


A já si říkal, jestli to v tom vlákně skřípe imaginárními nehty po tabuli jen pro mne...
Autorská citace #74
11.9.2020 12:32 - Gergon
Nemyslel jsem tím že bych byl lepší a rozhodně nepotřebuji zvyšovat ego :D
a u svých dětských kresbiček jsem pouze tvrdil, že jsou lepší, než ten had, kterému po hlavě tekla hranatá krev.
Autorská citace #75
11.9.2020 12:40 - LokiB
ale chápeš, že když tu někdo postne reklamu, lidi mu na to obecně řeknou, že je to hloupé až blbé, tak když pak přijdeš ty, a všem sdělíš, že jsou blbci, protože řešej hovna, tak ...

Protože navíc ty komentáře k té reklamě byly ve všech případech jasné, stručné a nic nepitvaly. jen prostě lidé oznámili, že jim to přijde blbé.
Autorská citace #76
11.9.2020 12:44 - York
Gergon: Tvrdil jsi tohle:

gergon píše:
To co posíláš jako áčkovou ilustraci zvládnu taky.


Bylo by super, kdyby to tak bylo, ale zatím jsem od tebe nic srovnatelnýho s Bonerem neviděl.
Autorská citace #77
11.9.2020 12:58 - efram
Já sirienovi fandím v tom jak bojuje s případnou vulgaritou. Nenajdeme tu povolanějšího odborníka.

Reklama využívající dračák mi přijde zbytečná. Měli by se soustředit na své kvality.
Autorská citace #78
11.9.2020 13:16 - Jezus
Vulgarity jsou známkou primitivismu, když už taková slova používat, tak s grácií a umem, kdy jsou kořením a zdůrazněním zásadního sdělení.

Diskutér skutečné úrovně dokáže pozurážet, strhat a znechutit, aniž by musel sáhnout ke skutečným vulgaritám :-)

Na gergonovu obranu to zase nebylo od něj bůhví jak přehnané. Navíc tohle rozhodně nebyl zdaleka největší z jeho "shitů" ;-)
Autorská citace #79
11.9.2020 13:23 - Jezus
Zmiňovat dračák - i v kontextu pojmu pro určitý styl rpg - mi v reklamě připadá v pořádku. Ostatně na "dračákisty" docela cílí - a Dračí hlídka má na hlášení se k dračáku postavenou celou kampaň (respektive celou hru).

Naznačovat jakési vymezení se proti němu (což možná ani nebyl úplně záměr!) mi připadá trochu nešťastné, ale přitáhne to pozornost - a to prý funguje. A nebylo to bůh ví jak ostré.
Alespoň já to chápu v obvyklém "Jsme lepší než ostatní!", což je prostě normální reklama.

btw

"Proč plakat nad rozedraným dračákem - když jsou tu nové Zapovězené země!" ;-)
Autorská citace #80
11.9.2020 13:26 - Winnie
Na reklamě na Zapovězené země mě irituje ta nelogičnost - jak už dříve shrnul Šaman #55.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.097200870513916 secREMOTE_IP: 54.81.157.133