Kultura

LKarpianus
29.1.2019 12:28
Krotitelé draků
Už několik měsíců pracujeme na přípravě seriálu á la Critical role z prostředí Končiny... Stay tuned! :-D

A pokud byste náhodou chtěli být informování o veškerých novinkách, tak nás lajkněte na facebooku. Za jakýkoliv feedback a podporu budeme rádi!

Web
Facebook
Instagram

Hráči:
- Matyáš Valenta
- Zuzana Mazáčová
22.7.2020 21:46 - Jerson
Vždyť je to dostupné na YouTube, ne?
22.7.2020 22:09 - PetrH
Jo tam jo, když mě víc vyhovovala na tyhle věci apka twiche (ale to je jen můj osobní problém :) )
23.7.2020 16:06 - Gwendolin
Tohle jsou ti co delali nějakou směšně vysokou sbírku na to aby s tím vůbec začali, že? :D
23.7.2020 16:32 - Jerson
600 000 Kč po natočení 20minutového úvodu, ano. Už jsme to tu probírali. Zjevně šlo pokračovat i bez toho.
23.7.2020 17:45 - sirien
...abysme byli fér, tak to pokračování je v dost jiném formátu, v jiném studiu, bez původně zamýšleného rozsahu postprodukce a bez spousty dalších věcí, za které chtěli původně kamarádům zaplatit ty těžký deseti/statisíce.

Můžeme samozřejmě diskutovat o tom, jak moc ta zamýšlená postprodukce byla smysluplná (nebyla...) nebo jaká byla přidaná hodnota toho studia a tak (minimální...) nebo jak moc dobrý byl ten původně zamýšlený formát (ve skutečnosti docela dost...) nebo jestli samotný základ věci měl kvalitu, která by si podobnou investici zasloužila (ani omylem...) atd., ale když dodáš, že se zjevně dalo pokračovat i bez toho, tak je dobré říct i ten detail, že to pokračování má jinou podobu, než byla ta původně cílená.

Anyway, s trochou štěstí na tom patronu vyberou tolik, kolik si zasloužej a na nějakou dobu by je to zas mohlo umlčet.
23.7.2020 17:49 - Jerson
Já ne ně nekoukám, tak nevím, jak moc se současný formát liší od původního. Na zvuku ani na terénech není rozdíl ve financích poznat, a nějaké pohybující se obrázky mě vůbec netankovaly. Takže krčím rameny.
23.7.2020 20:34 - PetrH
na můj vkus je to takové šroubovaně umělé (kD) není z toho cítit nějaká chemie skupiny, jen taková snaha zářit. Mnohem sympatičtější je hra Mrkve, Natahu a dalších tady
23.7.2020 21:16 - LokiB
Tak sympatičtější ještě neznamená vždycky zábavnější ...
24.7.2020 16:18 - efram
Omluvám se, nemohu najít původní vlakno, kde ten dokaz byl zmiňován.

shlédl jsem Backstage - 12. díl

Co mě zarazilo a pobavilo je titulace -Gm začátečník, Gm pokročilý, GM expert. Je potřeba tohle fakt uvádět, případně jakou to má vypovídající hodnotu? Přece to pozná člověk už z rozhovoru.
24.7.2020 16:45 - sirien
Jako, když Karpianus se svým "hoď si na odolnost, víc je horší", popisem řítících se kamenů s dramatičností uspávače hadů a dalšíma vtipama dostane nálepku "expert", tak nevim, co dalšího čekáš.
24.7.2020 17:00 -
Trochu nadhledu, kucí! Půjdou vám pak ty hejty líp, věřte mi. :-) LK
24.7.2020 17:49 - efram
LK - nehejtuju tě, netrpím žádnou záští vůči tvé osobě. Mě to prostě jen zarazilo, v zasadě nejde o nic podstatného a tak si říkám, proč to uvádět. To je celé. Každej máme nějaký styl vedení hry.

jen si říkám zda jsem taky expert GM když hraju od roku 1990.
24.7.2020 18:18 - Jezus
efram: Samozřejmě, že jsi. Slovem "expert" se míní někdo, kdo má dostatek znalostí a zkušeností v dané věci, konkrétně PJství. Ostatně v kontextu těch označení ostatních to bylo jasně hlavně o tom, kdo má kolik nahráno.

Plus tam byl pokus vzbudit nostalgický úsměv, protože přece DrD Pravidla pro začátečníky/pokročilé/experty, ne?

Jako chápu, že mít napsáno v kolence "expert" vzbudí u mnohých spíš rozpaky, ale LK s tím hejtem výjimečně trefil. Konkrétně na siriena, kterej si ty poznámky prostě nikdy nemůže odpustit. Já se mu sice na jednu stranu nedivím, ale na druhou vlastně jo. Že ho to pořád ještě baví :-)
24.7.2020 19:14 -
Byl to for po vzoru starého dracaku. Nic víc. Sám na začátku toho videa myslím říkám, ze čím víc zjistuju o DnD tím víc zároveň chápu, jak moc toho nevim. A za tím si stojím. Byl to fakt ken for. :-) LK
24.7.2020 19:31 - efram
v pohodě mě to prostě na první dobrou přišlo zvláštní.

Jezus

jdu si vytisknout navštívenky s titulem "expert", můžu je rozdávat na sezeních :p
24.7.2020 21:07 - Jerson
A já myslel, že ty popisky lidem dojdou.
Spíše mi přišlo vtipné odkazovat v diskusi víceméně o DnD na DrD :-)
25.7.2020 10:20 - efram
Jerson

proč?
25.7.2020 15:21 - Jerson
Protože ještě donedávna mělo DrD snad u všech hráčů DnD špatnou pověst. Ale to je asi jedno, prostě mě to jen zaujalo.
25.7.2020 16:55 - Naoki
Píše:
Sám na začátku toho videa myslím říkám, ze čím víc zjistuju o DnD tím víc zároveň chápu, jak moc toho nevim

Tohle od člověka, co chtěl vést tvorbu české verze DnD, a poté, co to opustil, novému týmu veřejně rozporoval vybraný směr.
25.7.2020 18:36 - LokiB
Jerson: oproti tomu je protiteze, že skoro všichni hráči DnD u nás si sice byli vědomi problémů DrD, ale neměli problém ho hrát a nikterak ho nenenáviděli ;)

Naoki: a tak ono komentovat bonmoty je vždycky trochu tricky :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09440016746521 secREMOTE_IP: 3.81.97.37