Kultura

LKarpianus
29.1.2019 12:28
Krotitelé draků
Už několik měsíců pracujeme na přípravě seriálu á la Critical role z prostředí Končiny... Stay tuned! :-D

A pokud byste náhodou chtěli být informování o veškerých novinkách, tak nás lajkněte na facebooku. Za jakýkoliv feedback a podporu budeme rádi!

Web
Facebook
Instagram

Hráči:
- Matyáš Valenta
- Zuzana Mazáčová
20.8.2019 13:59 - sirien
York: pokud Tě zajímá, co někomu zážitek kazilo a co se dalo udělat líp, tak kde je problém s recenzí od někoho, komu se věc v důsledku nelíbila? A kde je problém v tom, že to dokouká až do konce, aby Ti mohl dát názor založený na celku a ne jen na části?

Se smiř s tim, že ne každej vidí přínos v tom bejt furt pozitivní.
20.8.2019 14:09 - efram
sirien píše:
Se smiř s tim, že ne každej vidí přínos v tom bejt furt pozitivní.


Souhlasím. Stejně tak není přínosné psát veskrze zjevně a pouze negativní recenze.......
20.8.2019 14:16 - York
sirien píše:
pokud Tě zajímá, co někomu zážitek kazilo a co se dalo udělat líp, tak kde je problém s recenzí od někoho, komu se věc v důsledku nelíbila?


Tohle je ale něco jinýho. Jdeš třeba na film, na kterej jsi četl pozitivní ohlasy, patří do žánru, kterej máš rád a čekal jsi, že tě bude bavit. A ono ne. Takovej názor je rozhodně zajímavej.

Tady je řeč o tom, že předem víš, že tě to bavit nebude, máš averzi k tomu žánru, autorovi, nebo kdo ví k čemu. Já jsem třeba nebyl schopen koukat na víc než pět minut Mad Maxe, protože se mi hnusí ta vizuální stylizace (kterou naopak fanoušci žerou). Jako ok, ale koho to zajímá? K čemu by bylo dobrý, abych se trápil další dvě hodiny a pak řekl, že, surprise, surprise, hnusil se mi celej film?


sirien píše:
A kde je problém v tom, že to dokouká až do konce, aby Ti mohl dát názor založený na celku a ne jen na části?


Tím se snaží pouze ukázat, jakej je pašák, že se na něco tak hnusnýho a špatnýho dokázal dívat, aby ostatní trpět nemuseli. Ne, děkuji.


sirien píše:
Se smiř s tim, že ne každej vidí přínos v tom bejt furt pozitivní.


Je rozdíl mezi tím, bejt pořád pozitivní, a nebejt cíleně negativní. Obojí jsou to krajní postoje a mezi nima je spousta prostoru, kde se dá v pohodě pohybovat.
21.8.2019 06:39 - PetrH
Zcela subjektivních 15 minut (po pekarstvi jsem se nepídil) obrovska nevyvazenost zvuku. Pustit do sluchatek v autobusu je zatrest. Ticho, nejake slabe brebenteni ticho, rev (asi neco vtipneho) fost nevýrazný hlas vypravěče). Zkusil jsem se oprostit od projevu lidi, jakože slečna “vegana” neustale sebou mlátí honí vlasy apod. Dost to ruší. Kdyby se rozhodovalo na základě prvních 15ti minut jde to do koše. Drakoviny, “mrkew hra” jsou daleko zábavnější. Navic všimlinjste si toho ticha? Před klepáním kasičkou na “winterhilfe” a teď? Tak kolik dílů prorokujete? Já říjen a možna do konce roku ještě jednou.
1.4.2020 20:28 - ShadoWWW
Díky Krotitelé draků za zmínku o překladech na Kostce!
2.4.2020 00:33 - sirien
To je velmi milé. Mohl jsi ale využít příležitosti a dát tam do diskuse link na SRDčko, to chceme promovat všude kde to je možný :)
21.7.2020 18:03 - Jerson
Narazil jsem na tenhle článek.
Asi nejvíc mě zaujalo, že hrajou podle vlastních RPG pravidel Končina. Já myslel že hrajou podle DnD.
21.7.2020 20:24 - sirien
Who cares.

Hrají DnD s nějakými svými house rules pro classy ve světě Končiny. Nicméně ten článek je zjevně zase další jejich na zakázku psaná nepřiznaná reklama. A autor si zjevně ani nedával moc práce - naházel na hromadu jejich selling points s promem patronu a ani si nevšiml že má blbě napsaný "patreon".

Popravdě, doufal sem, že po nich tohle dobou bude už jen slehlá zem, ale zjevně sem přecenil bolestivost failu projektu proti touze se prezentovat a už jim otrnulo. Přitom s tím jak nízkou mají sledovanost oproti tomu co úsilí narvali do propagace...
21.7.2020 21:49 - mrkew
Vzhledem k tomu, že aktuálně jedou taktiku že si zvou známé YT a Twitch tvůrce tak jen tak nezmizí. Osobně mi nevadí, jen ta kampaň byla trošku mimo.
21.7.2020 22:47 - Jerson
Nevím, kolik lidí je sleduje na Twitchi, ale počet hlasů pod videi moc velký není.
21.7.2020 23:28 - PetrH
Budu si muset nekde dohledat dil s ArcadeBullem... neb Bejka divam dost casto, ale, ze bych tohle nechytil? Nu KD budou silny kalibr... treba zase udelaj nejaky ten promodeal, DH pojd se ucit magii marketingu obaleni hovna do salatu a prodavanym jako top kulinarsky zazitek
22.7.2020 00:14 - sirien
PetrH: no nevim, proma jak sviň, self promo v televizi (!), promo od kamarádů v časopisech (!), hromada coop/hostů na YT, už víc jak rok snahy... A čísla na úrovni náhodný amatérský FB stránky kterou někdo jen trochu udržuje, oproti jiným co tohle nemají jen o málo víc - A to jen ty hlavní, ten balast okolo co pamatuju má problém hitnout dvě stovky.

By se spíš měli oni učit u kolegy z DH se mi tak zdá.


mrkew: těch věcí co byly a sou "mimo" bych asi teda našel o hodně víc, ale ty mrtvoly sou už dávno okopané jak to jen šlo, takže zbytečný pitvat.
22.7.2020 08:03 - PetrH
Sirien: to byla samozřejmě ironie... Tak jsme dokoukal díl s Bejkem... hm... tak nějak mi to nesedlo, ale to je můj osobní problem, protože Oldu znám asi z jiné pozice, hoší je, že mě to ovlivnilo chuť na jeho obvyklé streamy... Tak jsem zvědav, teď jsou úplně patroni všude. Každý somrá o eura dvě tři, deset, dvacet... nevím, zda by i d20 neměla udělat patrona ;)
22.7.2020 08:47 - mrkew
Podle statistik mají průměrně kolem 120-150 lidí u hraní. Když mají známější hosty tak i k tý dvoustovce. Což jsou na Twitch docela dobrá čísla.

https://twitchtracker.com/krotiteledraku/streams
22.7.2020 08:56 - Quentin
Můj hot take po minutovém proklikání: V Krotitelých mluví pořád jen DM. Critical role jsou zábavní tím, že je to banda kamarádů. Tady si ostatní hráče moc neužiješ.
22.7.2020 10:37 - Jerson
mrkew píše:
Podle statistik mají průměrně kolem 120-150 lidí u hraní. Když mají známější hosty tak i k tý dvoustovce. Což jsou na Twitch docela dobrá čísla.

No, to mají Na Tahu také, bez toho proma v televizi a časopisech, takže když to srovnám, tak ano, čísla to jsou nejspíše dobrá (jiné srovnání nemám), otázka spíše je, zda investice a promo v televizi a časopisech mělo nějaký vliv.

Btw teď budu sledovat tohle video o vedení hry, a zaujaly mě popisky aktérů.
22.7.2020 10:55 - LokiB
Ono to může svědčit o tom, že sledovanost tohoto typu pořadů není příliš elastická ... drží se v určitém rozsahu a reklama či nereklama na tom až tak moc nezmění.

zde je tomu jinak, by se vidělo až v případě, kdyby se objevil tuzemský pořad z tohoto ranku, který by měl z jakéhokoli důvodu třeba 5000 sledovatelů a více ...do té doby můžeme jen spekulovat, zda je to vůbec možné, bez ohledu na kvalitu / promo / ...
a jaké jsou případně hranice v našem rybníku
22.7.2020 11:32 - PetrH
Quentin píše:
Můj hot take po minutovém proklikání: V Krotitelých mluví pořád jen DM. Critical role jsou zábavní tím, že je to banda kamarádů. Tady si ostatní hráče moc neužiješ.

Ano je to více promo LK, i ten reklamní spot na winterhilfe aka patron je komický v tom, že z té skupiny zabírá nejvíce času on, ne o moc, ale zabírá. Mě osobně, aniž bych se nějak díval do hloubky přijde to hraní strašně nesourodé. Jako, že se sešli všichni ti "alfa", co se bijou v tom čase o prostor kamery příběhu mezi i s PJ. Alespoň takový jsme měl pocit já. Že každý z těch osobností je skoro až výrazná.
22.7.2020 14:54 - pilchowski
Jerson píše:
zaujaly mě popisky aktérů


Hned jsem si vzpomněl na něco stejně debilního.
22.7.2020 20:44 - PetrH
A máme po prdeli.... KD už nabízí archív jen pro předplatitele....

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10086393356323 secREMOTE_IP: 44.213.99.37