Kultura

Maelik
19.1.2019 15:05
Google dokument se Sirienovým nástřelem alternativní verze dobdrodružství a komentáři k němu najdete zde: Google Doc
1.3.2020 02:55 - Naoki
Problém padlých goblinů nastává pokud při hodničce hodí 2 nebo 3 neúspěchy protože to pak mají skončit před mítinkou a mít tam encounter (při 0-1 neuspěchů skončí u hrobky a je tam 11 goblinů co se ještě vrací, takže tam je kde škrtat)

Další zádrhel na který jsem si vzpoměl je u scény prudkého svahu. Podle popisu tam hrajem podle hodin kdy mají získat 6 úspěchu (pro 4 postavy). Trochu jsem tápal jak to tam počítat když jeden úspěch jsem dal za hození kotvičky a další 4 za úspěšné vylezení a já řešil co s tím šestým úspěchem. Možná zpětně jsem tam měl další hod za zajištění.
5.3.2020 17:01 - krytah
Nemám teď Kovářovu dceru v živé paměti, ale nedali by se škrtnout 2-3 goblini z honičky a přidat 3-4, kteří budou čekat někde dál?
12.3.2020 20:02 - sirien
Naoki píše:
2 nebo 3 neúspěchy protože to pak mají skončit před mítinkou a mít tam encounter

hm. Na to budu muset asi ještě mrknout a přepočítat...

Naoki píše:
další 4 za úspěšné vylezení

I see.
Takhle bych to osobně nehrál - vylezení bych nechal třeba 2 nebo max. 3x (pak se už dá uvažovat že je nahoře dost postav aby ty ostatní vytáhly hrubou silou...); spíš bych jim tam přihodil nějakej problém k řešení. Třeba že se vyvrátí strom a ten svah v půlce přetne, takže máš ležící jehličnan padlej přes svah tekoucího bahna... a chtěl bych nějakou akci co ukáže jak se s tim vyrovnaj (podkopání a podlezení, přetnutí nějakym útočnym kouzlem, třeba vypálení stezky skrz větve pomocí Burning hands... trpaslík co k tomu kmeni zeshora skočí a fakt v rychlosti těma větvema proseká průchod...)

Víš co, nějaká rozmanitost tam. Ale uznávám, že tohle tam pokud vim napsaný neni, ale mělo by bejt.

krytah: v honičce sou goblini volitelný; pokud chápu Naokiho dobře (?), tak problém nastane, když dáš do honičky scény s hodně goblinama (např. kombo dohnaných nepřátel + přechodu řeky + goblinů u srnky), hráči jich tam dost pobijou, ale pak přesto nehoděj checky a skončej s 2 nebo 3 neúspěchama před mýtinou.
12.3.2020 23:24 - Naoki
Píše:
pokud chápu Naokiho dobře

correct
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.29779314994812 secREMOTE_IP: 3.235.65.91