Kultura

Element
5.6.2018 07:02
Vampire: The Masquerade 5th Edition
Zdarec, do mailu na me tak pred tydnem nebo dvema vyskocilo toto:

https://www.fantasyobchod.cz/vampire-the-masquerade-5th-edition-slipcase-set

Dneska se mi o tom z nejakeho duvodu zdalo :)) Mam to brat jako znameni?

Vim ze WW se nejak rozpadlo, rozdelilo, casem zase sjednoti a what not, ale uplne se v tom neorientuju. Upiry jsem nikdy nehral. Mohla by byt tahle edice dobrej starting point? Doma mam jen VtR.

Na stitku je Modiphius, ty mam docela rad, myslim, ze delali Conana, takze u me maji + body.

Je tu nekdo, kdo to sleduje, pripadne na to ceka? Je to shit a nici to puvodni upiry nebo to bude bomba. So many questions :)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #1
5.6.2018 10:50 - Aegnor
Diskuze o VtM 5e tady už jednou byla. Nějaké názory se tam dočteš.

Já osobně jsem na tuhle edici upírů ještě vůbec nekoukal, takže netuším.
Autorská citace #2
5.6.2018 11:21 - Element
Aj, pardon, myslel jsem, ze jsem hledal dobre, ale nehledal. Vybavuju si, ze jsem tu neco cetl prave, ale myslel jsem si, ze je to jina verze. Nicmene podle zbezneho googleni je to ono. White Wolf/Onyx Path stoji asi teda za texty a Modiphius dela grafiku a vydava to. No minimalne knizky vypadaji moc pekne.
Autorská citace #3
5.6.2018 14:02 - sirien
hele tohle je fakt brutální duplicita, nic ve zlym, ale já to tu s dovolením zavřu...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06177806854248 secREMOTE_IP: 52.205.159.48