Kultura

Mildar
18.5.2018 08:26
[D&D 5E] DnD Beyond
Nazdar. S vydáním Mordenkainen's Tome of Foes jsem vytvořil skupinu na DnD Beyond. Kdokoliv si tam můžete vytvoři postavu a přidat si ji do mého dobrodružství. Tím získáte přístup k dosud všem vydaným materiálům.

Limit je 12 hráčů, pokud by byl velký zájem mohu vytvořit ještě jednu.

Prosím nezabírat místa vyloženě zbytečně, je možné že vás budu semi-náhodně vyhazovat, v takovém případě se prostě připojte znovu.

links:
Pozvánka
Pozvánka 2
Pozvánka 3 - temporary, nemam ted kuly 2 detem cas, tak dokud nerestartujem nasi kampan
ShadoWWW - Pozvánka 1
ShadoWWW - Pozvánka 2
Autorská citace #1
18.5.2018 09:59 - ShadoWWW
Tak Mordenkainen už tam je zpřístupněný a lze si ho tam už přečíst!
Autorská citace #2
26.7.2018 16:59 - Mildar
Wayfinder's Guide to Eberron pridan do sbirky. Aby jste nebyly zmateni jako ja, neni to finalni verze, az to bude finalni vyjde to i hardcover, zatim lze ziskat pouze na DMsGuild a DnDBeyond

EDIT.: Coz ted ctu ze jste psaly v diskusi o 5e.. nejak mi hold nedocvaklo ze wizzardi zmeni zpusob publikovani.
Autorská citace #3
26.9.2018 20:23 - Mildar
Pridan Waterdeep Dragon Heist. Nakonec ho budeme hrat drive nez jsem myslel
Autorská citace #4
8.11.2018 10:15 - Mildar
Z jistych duvodu jsem zmenil kampan se sdilenym obsahem. Kdo ma zajem vyzkouset DnD beyond necht pouzije novy link na novou kampan.
Autorská citace #5
9.11.2018 06:22 - ShadoWWW
Dnes vyjde na DnDBeyond dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage a magicovský setting Guildmaster's Guide to Ravnica.

Šíleného mága chci i knižně, ale u Ravniky si nejsem jistý, tak jsem využil slevového kuponu IDLECHAMPS a díky tomu mě oba tituly vyšly na stejnou cenu, co jeden knižně v ČR.
Autorská citace #6
9.11.2018 08:33 - ShadoWWW
Tak už to vyšlo. ;-)
Autorská citace #7
13.12.2018 17:34 - ShadoWWW
Fandom (dřív známý jako Wikia) koupil Curse, což je skupina, co se stará o vývoj DnD Beyond, a DnD Beyond tím pádem spadl pod Fandom. DnD Beyond tak přestává být pod Twitchem, který Curse Fandomu prodal.
Autorská citace #8
13.12.2018 17:38 - sirien
...což v praxi pro nás diváky znamená co? :)
Autorská citace #9
13.12.2018 17:50 - ShadoWWW
V tuto chvíli asi nic. Twitch byl ale jistotou, že tu ten cloud bude i za desítky let a že na něm makají top profíci, což nevím, nevím, nakolik Fandom může zaručit (vzpomeňme na podobné projekty podobných firem jako Gleemax nebo DnD Morningstar a kde je jim dnes konec).
Autorská citace #10
7.1.2019 09:39 - Mildar
Asi tak. Proste jen zmizely nektere jistoty, ale zatim se nic nemeni.
Autorská citace #11
21.3.2019 00:40 - ShadoWWW
Dnes na otevřeném hraní jsme diskutovali o DnD Beyond. Zjistil jsem, že aktuálně jsou platné tři kódy, které dávají 25% slevu (sleva z kódů se ale navzájem nesčítá):

FACEBOOK25
a pak speciální dva
ISUPPORTSAM a ISUPPORTLIAM, které současně fungují jako hlasování, kdo bude následujícím šéfem společnosti.
Autorská citace #12
14.4.2019 18:44 - Bragnak
Jedná se o reklamní kampaň od Critical Role.


Byl jsem na jiné multigame a zničeho nic se mi odmazal přístup na povolání atd...
Stalo se vám to samé?

Jinak děkuji tvůrci za link připojil jsem se jako Tiger
Autorská citace #13
14.4.2019 18:50 - exi
Asi nějaký update či co, nemůžu se dostat k dobrodružství.
Autorská citace #14
17.4.2019 22:18 - Mildar
Dekuji za upozorneni. Skoncil mi rocni subscription takze aktualne nefunguje sdileni meho obsahu. Me samozrejme vse funguje, proto jsem si toho nevsiml. Pravdepodobne ho budu znovu kupovat, ale az ho bude ma druzina potrebovat (nemame pevny kalendar, ale snazime se domluvit kazdy tyden). Dekuji za pochopeni.

Kazdopadne ma druzina si tento produkt nemuze vic vynachvalit a i kdyz jsem zastance zruseni elektroniky u stolu, tak bez notebooku/mobilu u stolu diky DnD beyond uz nedokazeme zit :D Takze pokud tento projekt chcete podporovat, vrele Vam to doporucuji.
Autorská citace #15
18.4.2019 09:48 - Mildar
Na zaklade dobrovolneho prispevku jsem obnovil subscription jiz ted. Vse by melo zase fungovat. Enjoy
Autorská citace #16
18.4.2019 10:36 - exi
Mildar: Už to zase funguje. Díky moc.
Autorská citace #17
26.7.2019 18:52 - Bragnak
Ahoj tak abych trochu oplatil službu komunitě, nechce Mildar nebo někdo jiný nasdílet hru na roll20.net? Mohu poskytnout asi 2 hry kde je dynamické osvětlení.
Autorská citace #18
31.7.2019 16:03 - sirien
DnD Beyond sou si už docela vyskakujou - teď si koupili reklamu v Honest trailers...

EDIT: a docela vtipnou, zajímalo by mě jestli si jí psali sami nebo jestli jim jí takhle napsali Screen junkies.
Autorská citace #19
26.9.2019 16:28 - ShadoWWW
Na DNDB je od včerejška encounter builder (zatím beta, které budou přidávat další funkcionalitu).
Autorská citace #20
3.10.2019 18:48 - Dukolm
Jen dotaz jak je to s kupováním obsahu na DNDB je to jen koupení obsahu v té jejich apce nebo i v PDF?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083837032318115 secREMOTE_IP: 54.167.52.238